Domů Seznamte se s blogem Intuitive Diary!

Seznamte se s blogem Intuitive Diary!

od katerina

Blogerské duo, dcera a matka, reprezentantka generace mileniálů, která nedá dopustit na melodii intuice a nestydí se za svou marnivost, a dáma v letech, které se nebojí mít svůj osobitý styl a humor. To jsme my, autorky blogu Intuitive Diary, Kateřina a Stará blogerka. Recenzujeme, glosujeme, milujeme, oslavujeme radost ze života. Naše zaměření? Cokoli krásného a užitečného, včetně radostí obyčejného dne. Jakých podob u nás nabývá?

  •  Péče o půvab a pleť ve všech podobách (rubrika Beauty/Krása),
  •  hýčkání zdraví a kondice tělesné schránky, která dává tvar duši (rubrika Health/Zdraví),
  •  vonných pobláznění z vybraných parfémů (rubrika Beauty/Krása),
  •  dobrého jídla ideálně bez pšenice a všeho, co k němu patří (rubrika Cuisine/Dobroty)
  •  potěšení z pěkného odívání (rubrika Fashion/Styl),
  •  nadšení z cestování a objevování (rubrika Adventures/Dobrodružství),
  •  duševní vyrovnanosti na procházkách i v útulných koutech zahrady a domova (rubrika Mind/Pro duši),
  •  životních kotrmelcích, přešlapech a situacích, kde jsme intuici ukázaly záda a pěkně nás za to život vytrestal (rubrika Mind/Pro duši),
  •  tvoření všeho druhu (rubrika DIY/Tvoříme).

Na sladké řeči nás neužije…

Daleko víc nás baví autenticita, expresivita a žít v harmonii s vlastním svědomím. Záleží nám na vás, milí čtenáři a fanoušci. Na vaší důvěře. Proto se připravte na důkladnost a nečekejte povrchnost. Na Intuitivediary.com se začtete jen do smysluplných recenzí, které mají hlavu a patu, jsou pravdivé a naprosto otevřeně se v nich vyjadřujeme k silným stránkám i slabinám produktů a služeb.

Nejsme tady od toho, abychom dávaly pochvalná hodnocení a psaly oslavné články, pokud to není podloženo výsledky. Neplýtváme časem na to, abychom se snažily vlichotit firmám, které nám možná něco pošlou zadarmo. A jestli takový blog hledáte, zjevně nejste na správné URL adrese.

Proč ta upřímnost? Neposouvá směrodatný názor svět trochu vpřed? Není inspirací k tomu dělat věci lépe? My v tento předpoklad věříme. Nehaníme, snažíme se předat inspiraci vám a inspirovat také značky a firmy, aby ještě více a lépe přemýšlely o nás, o zákaznících, kteří preferují kvalitu a důmyslnost. Protože každodenní život je s kvalitou a propracovaností prostě snazší. Protože pak dostáváte víc prostoru pro to skutečně žít a ne pouze proplouvat dny, týdny, měsíci a roky.

 

A co v tom má ksakru dělat intuice?

Pro obě je to kompas, vnitřní navigace, která se nesplete, ale míří přímo do černého. Natlačí vás tam, kde máte být, kde získáte ty správné zkušenosti. Je detektivem, který odhalí ty správné motivy. Pomáhá z bonboniéry života vybrat ty nejzajímavější příchutě. A dovede to nejen v oblasti vztahů, ale i v tak banální disciplíně, jako výběr bot, parfémů či kosmetiky. Intuice prostě píše ty nejlepší příběhy. Je to magie života, kterou člověk ne vždycky touží poprášit vědou.

 

 

 

Nejlepší životní nastavení: Slaďte svoji racionální část s intuicí. Pak na sebe štěstí nenechá dlouho čekat.