Byl čtvrteční podvečer a my s mužem jsme vzpomínali na naše loňské chřestové slavnosti. Jela s námi i moje kolegyně z univerzity Veronika. Vstávali jsme nekřesťansky brzy. Z postele jsem tehdy v sobotu musela vystrčit nosík už v šest. Ale nedalo se nic dělat. V deset hodin jsme měli sraz v Dejvicích a od nás z východního cípu města už je to nějaká dálka. Zvláštní časovou…
Štítky:
Chřest
-
-
Pěkné úterní odpoledne milí čtenáři, věřím, že jste si prodloužený víkend užili a hlavně jste nabrali síly na další období. My s rodinou jsme se vypravili na malý výlet. Zlákaly nás Chřestové slavnosti v Hostíně u Vojkovic, o kterých vám také brzy napíši. Jako vždy jsme kromě pěkné atmosféry a hladu po informacích o českém chřestu podlehli tak trochu nákupní horečce. Český chřest, zvláště z…
