Home Beauty Prsní ošetření GERnétic a recenze tonika Seino

Prsní ošetření GERnétic a recenze tonika Seino

by katerina
Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

Krásný den, milí čtenáři, dnes však zejména čtenářky!

Bohužel se mi dříve nepodařilo článek sladit do podoby, kterou jsem mu chtěla dát. A tak teprve dnes, téměř půl roku od absolvovaného ošetření poprsí v Kosmetickém studiu GERnétic, o něm mohu napsat několik řádek a přidat své dojmy, které s časem vyzrály. Ňadra jsou důležitá pro každou ženu, a pro téměř každého muže. Z mnoha důvodů – od výživy těch nejmenších, přes pocit ženskosti až po erotické sebevyjádření.  Zastávám názor, že o tuto část je třeba pečovat. A to nejen proto, že je sídlem srdeční čakry, která ze všeho nejvíc trpí rozjitřenými emocemi a strachy, pocitem újmy a křivdy, neochotou s emocemi pracovat. Svou hruď balíme do kulatých zad a někdy se tak trochu choulíme před světem. Daleko snáz jím ale projde ten, který se nebojí být sám sebou, respektuje jak své prohry, tak své výhry. Rozevřít hrudník s vědomím, že se přijímám taková, jaká jsem, přináší pocit obrovské lehkosti bytí a síly zároveň. Tudíž nejen pro krásu, ale i pro dobrou pohodu vlastní psýché se vyplatí o poprsí pečovat.

O prsa pečuji proto, že chci. Hodnocení druhých pro mě není směrodatné.

Před časem jsem publikovala článek, k němuž mne inspirovalo jedno video Týnuš Třešničkové. Shrnuto podtrženo se týkalo toho, proč by měli ostatní lidé hodnotit to, jaká mám ňadra a zda nosím či nenosím podprsenku. A já souhlasím. Co je komu po tom! A vyzývám nás: Zametejme si před vlastním prahem! A k tomu zametání patří v mém případě i rozvaha, jak si sama podle sebe přeji vypadat, jak se chci cítit a co jsem pro to ochotná udělat. Ale abychom na sebe nebyli zbytečně přísní, vždy zohledňujme i to, jaké jsou zatím naše možnosti a pracujme na nich. Když mne z GERnétic pozvali na prsní ošetření, souhlasila jsem, protože o ňadra už nějaký pátek pečuji a snažím se jim věnovat patřičnou pozornost právě proto, abych ze sebe měla dobrý pocit a tato část mého těla byla v pořádku.

Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

Ženské rozhovory a syndrom polycystických ovárií

V Kosmetickém Studiu GERnétic mne přivítala Lída Baďurová. Uvařila mi čaj a trochu jsme si povídaly o ženských záležitostech. Nejen o prsou, nejen o životním stylu. Zabrousily jsme také do mnohem intimnějších sfér, jakými jsou třeba hormonální rovnováha, těhotenství, onemocnění vaječníků a prsou, plastické operace. Já sama jsem v určitém období života trpěla velmi nepříjemnou nemocí, leč lékařská hantýrka to v pravém slova smyslu za nemoc nechápe. Spíše za soubor určitých nespecifických symptomů. Polycystická ovária (PCO) zněla ona diagnóza. Její hrozivá moc spočívá v tom, že člověk vůbec nerozumí tomu, co se s jeho tělem děje. A netuší, co s tím může udělat. Mimo to se velmi často přidávají i jiné nepříjemné zdravotní problémy. V mém případě akné, deprese, potíže se štítnou žlázou a tryskové přírůstky na váze.  Když mi Lída vylíčila, že prsní program GERnétic může ovlivnit pozitivně též fungování ženských orgánů, byla jsem upřímně zvědavá.

Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

Prsní ošetření GERnétic je intimní záležitost

Protože Lídě velmi důvěřuji, nebylo pro mě nikterak traumatizující se svléknout a nechat si ošetřovat tyto partie. Na mladé i starší ženy bych však ráda apelovala, že zrovna tento druh ošetření bych nedoporučila jako to, jímž začnete. Zkuste neprve jiné procedury, zvykněte si na svou Gerneticienne, vybudujte si společně vztah důvěry a porozumění. Uvědomte si, že vaše kosmetička vás nechce hodnotit a rozhodně to nebude dělat. Tohle ošetření je tu pro vás a o vás. A každá Gerneticienne se naopak bude snažit svým klientkám nabídnout podporu a pocit bezpečí, v němž se mohou naprosto uvolnit.

Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

Ve vedlejší roli svalový korzet zad

Co mne během procedury velmi překvapilo? Rozhodně to, že jsme začínaly na zádech. Samozřejmě jsem díky dlouholetému praktikování jógy tušila, že pro celkový postoj lidského těla mají záda nezastupitelný vliv a že nesou hrdý nebo naopak pokleslý a zakulacený hrudník. Vše se odvíjí od páteře, kvality pohybových stereotypů a síly svalstva. Je evidentní, že jsou výsostně důležitá pro správné držení těla a stejně tak pro perfektní vzhled ňader. Mimo partie zad jsme ale zabrousily i k dalším částem těla, jež s ňadry úzce souvisí. Jedná se o podpažní oblasti, ale i paže.  Celý tento komplex je obalený jemnými i silnějšími svaly a drží ženskou pýchu pevnou a atraktivní. A proto je nutné tyto tkáně alespoň salónně ošetřovat.

Když jsem ležela na bříšku, aby se Lída zádům mohla věnovat, vysloveně jsem si užívala. Já nevím, jak to máte vy, ale můj životní pocit někdy dostává na frak zlými předtuchami, jimž se ráda postavím například preventivními opatřeními. Intuice tak funguje. Je to systém upozornění na pozitivní, dobré, na šance, stejně jako na hrozby a to méně příjemné. A čas od času se stavím do pozice, kdy si musím „krýt záda“ sama. Lídiny přesně vyladěné doteky začaly v oblasti hrudní páteře odbourávat onen nashromážděný psychický tlak a nepohodlí. Přirovnala bych to k pomalému rozpouštění na lehátku. A díky tomu jsem si vážně moc libovala při aplikaci prvního přípravku na začátku celého ošetření.

Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

Seino, Macro 2000 i Endo Spéciale+

V salonu je vždy ošetření velmi intenzivní. A produktů se nepoužívá zrovna málo. Nejprve mi bylo aplikováno tonikum Seino, které jsem po ošetření následně používala i doma. Tomu se ale budeme věnovat podrobně později. Následoval buněčný  stimulátor Endo Spécial+ a poté krém Macro 2000. Oba tyto přípravky se doplňují a působí synergicky. Zvláštností je, že se nanášejí na celou plochu oblasti prsou včetně bradavek, jejichž ošetření se ženy prý dříve trochu bály. Přitom to je nejdůležitější, protože bradavky jsou jako přímá telefonní linka k vaječníkům. Oba přípravky mají ňadra zpevňovat a dopřát jim push-up efekt. Pozvedávají prsní tkáň tím, že silně zpevňují pokožku, avšak aniž by způsobovaly pocit diskomfortu.

Po navrstvení těchto produktů přes poprsí nanesla Lída na buničinu masku Masque Mineral, která má termoaktivní účinek. Přestože zpočátku příjemně chladí, při tuhnutí uvolňuje teplo. Tím umocní účinek všech aplikovaných přípravků, které pronikají hlouběji do tkání. Jakmile maska uschne a zatvrdne, udělá vám mimochodem roztomilý odlitek vašich předností. 🙂 Takže kdo by chtěl svému milému donést originální dárek nebo ho prostě jen poškádlit, nechť poprosí svou Gerneticienne, aby mu tuhle památku uschovala.

Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

Na lehkátku se mnou Lída při aplikaci všech přípravků pracovala neskutečně ohleduplně a jemně. Jsem ráda, že si s Lídou v tomto ohledu rozumíme a umí odhadnout, na co se cítím, co a jak je mi příjemné. Je to taková naše milá kozoroží synergie, kterou mi vždycky dokáže vyčarovat úsměv. Po aplikaci masky, která působila přibližně dvacet minut, jsem měla prostor relaxovat si dle svého vkusu. Nenapadlo mne nic příjemnějšího než meditační cvičení zaměřené na srdeční čakru. A myslím, že jsem neprohloupila.

Jak často se ňadrům věnovat?

Lída mi v tomto ohledu dala jasnou odpověď. Intenzivní kúra zpočátku se vyplatí, protože to prsní tkáně a pokožku nastartuje k lepší přirozené obnově a zdolávání gravitace. První čtyři salónní ošetření by klientka měla absolvovat s týdenními odstupy. Poté postačí udržovací ošetření po třech až čtyřech týdne a samozřejmě se nesmí zapomínat na domácí péči. V mém případě, protože jsem ještě stále „mládě“, jak v GERnétic říkají, postačilo tonikum Seino. S jeho pomocí jsem toužila poprsí zpevnit a a dodat mu pěstěný vzhled. Proto se právě teď přesuneme k recenzi.

Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

Než tak ale uděláme, ráda bych vás přesměrovala ještě na článek na blogu GERnétic, který jsme tomuto ošetření věnovaly. Je mnohem podrobnější a najdete tam také seznam možných kontraindikací.

Recenze tonika Seino z prsního programu GERnétic

O obalech dvěma větami

O obalech GERnétic jsem vám toho již napsala tolik, že se nebudu opakovat. Jsem moc ráda, že i toto tonikum je opatřeno střičkou, tudíž se skvěle dávkuje a pro aplikaci v oblasti prsou si neumím představit lepšího pomocníka. Přitom rozptyl tekutiny je velice jemný, žádné velké kapičky, ale spíše lehká mlha.

Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Není jeden univerzální vzorec používání

Ráda bych zdůraznila, že Seino nemá jen jeden univerzální vzorec používání a že je vždy lepší, když vás v tomto ohledu instruuje GERneticienne. Já sama jsem si dávkovala Seino následovně: ráno 10 až 12 stisknutí aplikátoru. Průzračnou elegantně návykově vonící tekutinu jsme rozetřela a zatlapkala do oblasti solární pleteně, na prsa vč. bradavek, podpažní oblast a boční partie hrudníku. Masírovala jsem směrem vzhůru od kůže pod prsy prakticky až ke krku a k ramenům.  Čas od času jsem požádala partnera, aby mi Seino vmasíroval i do zad a procedura tak byla kompletní. Ale kvůli zádovým partiím bych se při domácí péči příliš nestresovala. Zhruba tři dny před vypuknutím menstruace jsem svůj program rozšířila ještě o stejný postup před spaním.

Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

Se Seinem jsem našla větší sebevědomí

V tomto tempu jsem s tonikem Seino žila víc než tři měsíce. Člověk si říká, že se to zdá jako voňavá vodička, která nic nedělá. Zdánlivě! Jenže právě tento čtvrtletní rytmus zapříčinil přeměnu. Zprvu nenápadnou, ale nakonec jasně patrnou. Tonikum jsem si naordinovala tak, abych kúru dokončila v době, kdy jsem odjížděla na Korfu. Přála jsem si na dovolené vypadat dobře a pokud možno jsem se toužila obejít bez podprsenky. Ne plavkové, ale pod šaty… V den odletu 20. června jsem si připravila svůj oblíbený outfit – bílé džíny a ohnivě rudé tričko se spadlými rameny, které vkusně obepíná postavu.  Před nějakými pěti měsíci bych se bála, že budu v tričku vypadat dobře jedině tehdy, pokud mé poprsí podepře podprsenka bez ramínek. Ale před odletem bylo krásně pevné, hezké, drželo tvar. Konstatovat mohu jen to, že Seino přispělo ke zpevnění prsou. Ne dramatickému, ale viditelnému. K takovému, které pozitivně ovlivnilo mé sebevědomí. Výsledky mi dodaly pocit větší svobody v tom, co mohu nosit. Větší svobody v tom, jak se mohu prezentovat.

Recenze kosmetického studia GERnétic a tonika Seino.

A změn si všiml i partner, který mi sem tam s ošetřením pomáhal. Zvlášť ho zaujal lepší tvar poprsí, jeho lépe vyrýsované kontury. A pokud byste si přáli ještě podrobnější recenzi, pak stačí rozkliknout jednu, jíž jsem psala přímo pro GERnétic.

Z dnešního článku je to již vše. Zajímalo by mě, nakolik ňadra ovlivňují váš pocit pohody a sebevědomí. A zda se o ně svědomitě staráte. Určitě mi nechte pod článkem komentář!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like