Home Beauty Recenze krému Manno od GERnétic: Záchrana pro mrazy namáhané ruce!

Recenze krému Manno od GERnétic: Záchrana pro mrazy namáhané ruce!

by katerina
Recenze krému na ruce Manno francouzské kosmetiky GERnétic.

Krásný den, milí čtenáři,

tentokrát se vracíme ke klasickému beauty formátu – ke kosmetické recenzi. Miluji pocit hedvábných rukou bez šupinek, podráždění, pocitu stařecké kůže. Ale ze všeho nejvíc se mi líbí, když záděrky zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a pokožka kolem nehtů je pěstěná a krásná. Na přelom podzimu a zimy jsem si nechala testování krému na ruce, který by měl být tajnou zbraní na všechny výše vyjmenované neduhy. Jak si s nimi Manno od GERnétic poradil?

Co mě trápí: ruce jako mumie…

Mám to štěstí nebo snad tu smůlu, že mne naplňuje práce duševní i ta, která si žádá šikovné ruce. Ve volných chvílích se ráda oddávám aranžování květin, vaření, zahradničení. Večery od svého svátku ráda trávím venku ve společnosti holí na Nordic Walking. V teplejší části roku se ráda potloukám přírodou, plavu, jezdím na kole. Miluji kreslení a psaní. Ale těším se i z toho, když mohu připravit dřevo do krbu, i když tuto činnost si obvykle uzurpuje moje drahá polovička, protože tak dokonale dokáže spálit jakýkoli zárodek frustrace nebo pracovního stresu. A z té vší činorodosti se moje ruce někdy pěkně zapotí. Nebo spíše doslova ostrouhají. Mám nehty polámané, kůži přesušenou a tenkou, jako bych snad zestárla o 150 let. Sem tam se objeví nějaký mozol, puchýřek nebo zrohovatělé oblasti kolem nehtů. Ranky už neřeším. Ale třetí roztržené silonky díky hrubé kůži, to už dokáže namíchnout. O ruce pečuji pravidelně, ale prevence, mám dojem, někdy nestačí. Je krátká na takovou zátěž. Když jsem ale slyšela o zázračných schopnostech krému Manno, zbystřila jsem. K otestování mi jej darovala výkonná ředitelka zastoupení kosmetiky GERnétic pro český a slovenský trh Ing. Andre Trčková. A já bych jí tímto chtěla poděkovat, protože jsem objevila něco mimořádného.

Recenze krému na ruce Manno francouzské kosmetiky GERnétic.

Balení a design

GERnétic vyznává jednoduchost, jde-li o obaly. To mám ráda. Byť zachytit tenký řez písma je při focení někdy pěkně náročné. Ale když produkt vidíte, je evidentní, že se jedná o něco luxusního. Líbí se mi, že tuba je tvarovaná tak, aby v kabelce zabírala minimum místa a člověk s ní mohl pohodlně cestovat den co den. Projde i jako součást příručního zavazadla do letadla, protože je ho 40 ml.  Štíhlé provedení působí nesmírně elegantně. Uzavírání krému je šroubovací. Vyrobili ho z pevného plastu, a tak vydrží nějakou zátěž. Podobně i tuba je vytvořena z odolného, ale pružného plastu, který zvládne nevybíravé zacházení při cestování. Krém zakoupíte v krásné krabičce. Jeho cena činí 510 Kč.

Recenze krému na ruce Manno francouzské kosmetiky GERnétic.

Vůně a aplikace: GERnétic se drží tradičního pojetí

Když jsem odšroubovala víčko, ucítila jsem vůni s nádechem pudru a citrusů. Zdála se mi velmi známá a opět mi připomínala něco z dětství, jak je u GERnétic zvykem. Ale přiznám se, že můj šálek kávy to zprvu nebyl. Parfemace se mi zdála dost silná. Časem jsem si však zvykla a na vůni krému jsem se začala těšit.

Chvalozpěv pěji na aplikaci přípravku. Řadí se do té vzácné kategorie „namaž a za vteřinu už můžeš dělat cokoli chceš“. Jeho textura je dokonale jemná a na pokožce se přímo rozplývá. Vstřebává se ve chviličce a nezanechává za sebou mastný film, ale sametovou hebkost. Připadalo mi, že se do kůže vsákl s takovou rychlostí, že jsem si ani nestihla užít svou krémovací chvilku, ale když jsem spěchala, tuto vlastnost jsem musela ocenit.

Recenze krému na ruce Manno francouzské kosmetiky GERnétic.

Zarazilo mne ale, že i po aplikaci jsem měla trochu dojem, že se pokožka potřebuje ještě alespoň jednou napít. Namazat. A přikládám to na vrub tomu, že potřebovala více hydratace. Ale ne té z vnějšku, nýbrž vnitřní. Když jsem dala do kupy svůj pitný režim, vše bylo v naprostém pořádku. Shrnuto: Manno = bleskově rychlá aplikace a ještě rychlejší vstřebávání bez pocitu, že upatláte svět.

Vítězství: GERnétic opravil mé ruce a ještě něco navíc

Podnadpis kapitoly hovoří za vše, že? Takže co to znamená? První věc, které jsem si všimla, byl stav mých nehtů. Znatelné zpevnění a vyhlazení povrchu na sebe nenechalo dlouho čekat. Zaznamenala jsem to už po 14 dnech používání.

Recenze krému na ruce Manno francouzské kosmetiky GERnétic.

Zjemnění kůže tlapek se objevilo po třech týdnech. Pocit stařeckých rukou odezněl, rýhy v kůži byly viditelně eliminovány. Podle pozorování mého i okolí mohu usoudit, že tento krém působí i výrazným anti-agingovým účinkem, který zaznamená každý, koho se láskyplně dotknete. Výsledky ale také uvidíte. Jemná pokožka, bez vrásek, záhybů a zvrásnění.

A teď to nejlepší! Hojí i hluboké záděry, které mohou vyvolat až nepříjemně bolestivé zážitky. A hojí je rychle. Regeneruje s natolik velkou silou, že dokonce zrohovatělá kůže pod jeho mocí taje a stává se poddajnou.

Recenze krému na ruce Manno francouzské kosmetiky GERnétic.

Komu Manno doporučuji?

Sobecky bych si ho naordinovala na věčné časy já sama. Je perfektní. A pak bych ho naordinovala všem dámám a pánům, kteří pracují v manuálních profesích, pokožka jejich rukou je silně namáhaná, má sklony k přesušování a přecitlivělosti. Poradí si i se stavy, které by bylo možné označit jako totální ruční katastrofu. Ale v tom případě bych doporučila ho zkombinovat s krémem Synchro o GERnétic, který ještě umocní vyživující a rgenerační efekt. Konec konců, vždyť se hodí i na ošetření čerstvých jizev, popálenin nebo omrzlin. To mám vyzkoušeno sama na sobě! Za Manno bych dala ruku do ohně!

Recenze krému na ruce Manno francouzské kosmetiky GERnétic.

Jak pečujete o mrazem namáhané ruce? Láká vás k vyzkoušení Manno?

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like