Home Beauty Můj muž recenzuje: Yope Soap Vanille & Cinnamon

Můj muž recenzuje: Yope Soap Vanille & Cinnamon

by katerina
Recenze kosmetiky Yope SOAP - Koupelnové mýdlo a tělové mléko Vanilka a Skořice.

Ahoj všem!

Dnešní post bude tak trochu v mužském duchu. Zajímalo mě, proč se můj chlap zamiloval do řady s vanilkou a skořicí od Yope Soap. Byla to pro něj výzva, musel sedět se mnou u počítače a odpovídat na řadu všetečných otázek. Já jsem psala a on mi říkal, jestli jsem se trefila do toho, co chtěl říct. A vyšlo to. Proč Aleše Yope Soap koupelnové mýdlo a tělové mléko oslovily?

Jak jsem k Yope přišel aneb za vším hledejte ženu

Všichni víme, jak to je. My chlapi jsme nejradši, když nám něco pěkného do koupelny vybere partnerka a my se už nemusíme starat. Funguje nám to s Káťou docela dobře. Zná můj vkus, ale zároveň mě umí něčím překvapit. Tady to byl úplně stejný případ. Prostě jsem dostal nadílku k narozeninám v lednu. A bylo jasné, že to bude mít své následky. Například takové, že ze mě pak bude tahat rozumy, jak se mi to líbilo a jestli bych to doporučil dál.

Recenze kosmetiky Yope SOAP - Koupelnové mýdlo a tělové mléko Vanilka a Skořice.

Veselé obaly Yope mě rozesmály

Na první pohled jsou vtipné obaly! Ta jejich roztomilá zvířátka mě fakt rozesmála. Já nevím, jak vy dámy, ale my chlapi se docela rádi bavíme. Umíme ocenit nápad, hravost! Z toho asi nikdy nevyrosteme. Zajda s kloboukem, který si to frčí přes louku. To se povedlo.

Recenze kosmetiky Yope SOAP - Koupelnové mýdlo a tělové mléko Vanilka a Skořice.

Může kosmetika s vanilkou a skořicí vážně vonět jako Vánoce?

Oslovilo mě taky to, že jak mýdlo, tak tělové mléko voněly skoro jako Vánoce. Skořice byla víc cítit v mléku, v gelu zase sladká vanilka. Mám rád gurmánské sladké vůně, které člověka donutí skoro sáhnout po čokoládě nebo něčem sladkém. Vyvolávají pocit pohody, komfortu, takového toho správného zklidnění po hektickém dni a naladění na relaxační vlny večera. Prostě Mňam, musel jsem se skoro držet, abych neochutnal! Vzkaz pro dámy: my muži obvykle moc nemilujeme překvětinované květinové puchy, to nás docela dráždí. Ptal jsem se kolegů v práci a odpověď je, že vůně připomínající dobré jídlo jsou rozhodně o 200 % lepší. :))

Recenze kosmetiky Yope SOAP - Koupelnové mýdlo a tělové mléko Vanilka a Skořice.

Muži mají rádi dobré věci, které vydrží

Protože jsem kus chlapa, docela dost koupelnové kosmetiky padne rychle za vlast. Yope Soap mají ale balení pro pořádné siláky. Půl litru není tak úplný standart.  Tady musím upozornit na jednu věc. Káťa mi na obě kosmetické vychytávky docela ráda chodí, tak jsem se už smířil s tím, že ubývat budou podstatně rychleji, než byl můj prvotní odhad. A ještě jedna poznámka pod čarou: Když si my mužský něco oblíbíme, opravdu neradi to měníme. :)) Půl litr je prostě dobrá velikost, která uspokojuje naši potřebu stability. :)) Neradi se totiž taky staráme o to, co kdy a jak došlo. To pak prostě přecházíme k obyč mýdlu v kostce nebo k tomu, co je zrovna po ruce. Účel začne světit prostředky. Yope už požívám třetí měsíc a zbývá mi ještě na jeden. Přesnější by bylo říct, že ho používáme s Káťou oba. Jako nadšenec matematiky bych počítal, že bez ženského zásahu (čti zlodějíčkovství) bych s ním vystačil měsíců šest.

Recenze kosmetiky Yope SOAP - Koupelnové mýdlo a tělové mléko Vanilka a Skořice.

Co se mnou Yope koupelnové mýdlo a tělové mléko udělalo?

A teď bych měl sdělit, co to se mnou dělalo, že jo? Mám suchou kůži, to není žádné tajemství. Káťa tvrdí, že někdy vypadám jak věkovitý seschlý děd… To je doufám nadsázka! Na každý pád jsem si s Yope všiml změny. Po koupelnovém mýdlu s vanilkou a skořicí byla kůže po celém těla zklidněná a míň náchylná k přesušování. To se mi po pravdě řečeno dost líbí. Hodně výrobců to slibuje, málokterý dodrží. Hlavně ten pocit je super. Netáhne to, nesvědí to, nemám dojem, že by se mi pokožka zcvrkla o konfekční velikost. A tělové mléko vynalézal génius. Nebo ten člověk musel mít rád muže a věděl, jak si představujeme mazadlo značky ideál. Voňavé, lehké, vstřebávající se rychlostí blesku, po němž je pokožka hebká, ale ne umatlaná nebo přemaštěná. jakákoli vrstva kosmetického produktu přetrvávající déle než dvě minuty je hnus! V Yope to vymysleli. Natřu, vstřebá se a hotovo. Jediné, co přetrvá je příjemný pocit hydratované a osvěžené kůže a ta super vůně. Tenhle rok bych si duo s vanilkou a skořicí koupil snad sám. Ale počkám s tím až na podzim, abych se dostal do správné sváteční nálady a depresivní listopadové šedivo šlo přežít trochu snáze.

Recenze kosmetiky Yope SOAP - Koupelnové mýdlo a tělové mléko Vanilka a Skořice.

Doporučení na závěr

Moje doporučení na závěr zní, že byste Yope určitě měli zkusit. Fakt má potenciál natrhnout jiným značkám, co mi Káťa už podsunula, z***k. Vůně, jednoduchá manipulace, bezva péče o kůži těla. Jo a zapomněl jsem říct, že to koupelnové mýdlo na přírodní kosmetiku fakt excelentně pění, takže má člověk dojem, že to vážně myje. Pořádně myje.

Mějte se všichni parádně, užívejte jara a tak!

Alda

 

 

 

You may also like