Home Beauty Recenze: Naobay HydraPlus oční krém

Recenze: Naobay HydraPlus oční krém

by katerina
Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Krásný den, milí čtenáři,

jak jste to měli s hledáním osudového krému určeného na ošetření očního okolí? Já jich vyzkoušela už poměrně hodně, jsem zvyklá o tuto oblast tváře pečovat docela svědomitě. Ale jednoho dne se stalo, že mi můj oblíbenec došel a nezbývalo nic jiného, než na rychlo sehnat alespoň nějakou záchranu. Co vám budu povídat. Z té rychlovky, které jsem dávala šanci na úspěch přibližně 50%, protože jsme se s touto značkou osobně u pleťové kosmetiky setkala poprvé, se vyklubal poklad, který zachránil i jiné partie xichtíku… V dnešní recenzi se společně podíváme na to, jaké hodnocení si krém na oční HydraPlus okolí značky Naobay vysloužil.

Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Design v duchu čistě jednoduchém a složení zrovna tak

Co vám budu vyprávět, celá histerická jsem přiběhla do kamenné prodejny Folly na Harfě a žadonila o nějaký krém na oční okolí, který hydratuje, ulevuje od napětí a zatočí s prvními vráskami. Slečna mi jich ukázala několik. Místo produktu za rozumnou cenu jsem vzala ten, po němž intuici zašilhala. Aby ne. Jednoduchý design, kombinace bílé a červené, to už je předpoklad pro upoutání pozornosti.

Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Krém se prodává balen v kartonové krabičce, na níž je uvedeno vše důležité. Já sama se zálibou ráda zkoumám složení a když jsem zjistila, že mezi ingrediencemi figuruje i granátové jablíčko, bylo mi hned jasné, že intuitivní volba bude asi docela dobrá. Alespoň papírově. Mimo oleje z granátového jablka byste zde našli také olivový či sezamový, extrakt z heřmánku, šalvěje nebo jabloně.

Balení a cena

Krém sám je balen do tuby v příjemném objemu 20 ml, což je větší než běžné množství, na nějž jsem zvyklá u tohoto typu výrobku. Ale za mě je to dobrý počin. Stojí 490 Kč, což je cena z mého pohledu přijatelná. A také kvalitě přiměřená. V několika následujících odstavcích vysvětlím proč.

Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Hrdlo tuby je zúžené, což znamená eliminaci kontaminace bakteriemi, sporami plísní atd. Jsem příznivec čisté aplikace. Stačí potřebné množství vytlačit na prst nebo přímo na kůži očního okolí. Já ale raději aplikuji nejdřív na prst, tělesné teplo krém příjemně zahřeje a zdá se mi, že se poté zapracovává ještě lépe. Navíc přípravek po stěnách plastové tubičky dobře stéká a nikde se „nezasekává“. To znamená, že z něj dostanete i poslední kapku.

Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Konzistence, aplikace a vůně v dokonalém souladu s mojí pokožkou

Tato bílá hmota mě překvapila svou lehkostí. Nepřipadá mi jako klasický krém, spíše něco mezi krémem a gelem. Opravdu váží snad méně, než příčko. Na pokožce je velmi příjemný, rychle se vpíjí, nezanechává nepříjemný mastný film, ani pocit „krusty“. Naopak zaznamenávám redukci napětí kolem očí, osvěžení, nával hydratace. Je to tak příjemné. Je to první krém na oči, jehož pravidelné používání mne vážně baví. Nanášení je snadné a pohodlné. A zejména bleskově rychlé. Stačí vklepávat asi tak tři vteřiny, i když já si to vychutnávám spíše déle.

Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Na tomto produktu značky Naobay oceňuji také jen nepatrnou parfemaci připomínající granátové jablíčko, která je natolik decentní, že se jeví mému přecitlivělému čichovému radaru jako osvěžující závan, který pomíjí stejně rychle, jako přichází. Takže i citlivky si s tím poradí bez problému.

Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Óda na účinky

Krátkodobé pozorování: instantní úleva

Z krátkodobého, okamžitého hlediska si zaslouží jedničku z hvězdičkou ten pocit po nanesení. Hodně sedím u PC a oči namáhám v celodenním rozmaru monitorů a displejů. To se projevuje napětím. Co používám tento krém, ráno se oči probudí a pokožka kolem dostane jiskru. Večer se naopak zklidní a usínám si jako v bavlnce s očima odpočatýma. Takže eliminace napětí. To kolem očí umí s člověkem pekelně zacvičit. Někdy dokonce bolestí hlavy nebo zvýšenou únavou. Od doby, co používám Naobay takové epizody prakticky vymizely.

Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Dlouhodobé pozorování: působení zevnitř dělá divy

Neméně důležité jsou účinky dlouhodobého používání. Že bych omládla o 15 let se říct nedá. Ale rozhodně pozoruji zpomalení tvorby vrásek. Respektive mi připadá, že žádná nová se tam v těch partiích nerýsuje. Ty menší, které od očního okolí chtěly brázdit už skoro tváře jsou dočista fuč. Ty hlubší jsou jemnější. Těch to člověka nezbaví. Pro mne je to signál, že kůže potřebovala napít. HydraPlus se nejmenuje řada, z níž krém pochází pro nic za nic. Má za úkol kůži vyživovat a nastartovat v ní přirozené mechanismy bránící úniku vody. A to splňuje. Nevím, zda to je olejem z granátového jablka nebo speciální úpravou molekul aktivních látek, jež s lehkostí orientální tanečnice pronikají do hloubky kůže, kde stimulují obnovu a regeneraci přiměřenou mému věku (vhodné pro rozpětí 25-35 let dle mého soudu).

Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Nečekaný benefit pro popraskané rty

Toto nejsou vůbec špatné výsledky. A protože mne v době testování zima udělala ze rtů jeden obrovský popraskaný bolák, na který běžné balzámy vůbec nezabíraly, rozhodla jsem se otestovat oční krém Naobay ještě jinak. Ve chvílích, kdy už se ten stav nedal vydržet (rozuměj líbání přinášelo víc utrpení než slasti, o jídle radši ani nemluvě) jsem se jala krém aplikovat i na rozpraskanou pokožku rtů. První tři dny jsem promazávala poctivě i 5x denně. Poté jsem týden zachovala v režimu 3x denně. Po dalším týdnu jsem rty ošetřovala jen ráno a večer. A heleme se, už se můžu líbat jak chci a z jídla mám taky potěšení. Klíčové podle mě bylo prvních 10 dní. To se rty zatáhly a začaly hojit. Měla jsem je rozpraskané do krve. Každé nanesení krému představovalo úlevu alespoň na hodinu. Ta byla k nezaplacení. Z kůže hrubé jako brusný papír se stával povrch o něco jemnější. Lépe se regeneroval. Ústa mi nebyla tolik malá. Nikdy mi se zimou ztrápenými rty nic tak efektivně nepomohlo jako Naobay.

Recenze krému na oči HydraPlus od Naobay.

Takže jistě už chápete, proč tvrdím, že 490 Kč je naprosto přiměřená cena, kterou opět zase ráda v budoucnu za produkt zaplatím. Hodlám si ho pořídit znovu. On za to prostě stojí (podle mě strčí do kapsy i mnohem dražší kousky renomovaných značek).

Dejte mi vědět do komentářů, jaký oční krém používáte a co vám zabírá na totálně vysušené a rozpraskané rty.

Mějte se krásně a těším se u dalšího článku.

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

1 comment

Recenze: Blazám na rty Lavera Sensitive - IntuitiveDiary.com 16.4.2020 - 10:26

[…] a zjemnění, doporučila bych vám na noc sáhnout po maskách na rty nebo mém osvědčeném očním krému Naobay, který se rty umí […]

Comments are closed.