Home Beauty Recenze: Posilující sérum Vianek

Recenze: Posilující sérum Vianek

by katerina
Recenze posilujícího séra Vianek.

Krásný den, milí čtenáři,

nedávno jsem měla možnost testovat jako jedna z prvních v ČR novinky, které k nám připlouvají z Polska. Možná už jste někde značky Sylveco Vianek, Oleiq, Duetus nebo Vianek zahlédli. Právě od poslední jmenované jsem měla možnost zkusit sérum na citlivou pleť. A tady je výsledek.

Design s kapkou folklóru

Nevím, jak vám, ale mě se jeví obalový design polské značky přírodní kosmetiky Vianek inspirovaný květinovým folklorem. Je to krásné a ihned jsem si vzpomněla na začátky designérek tvořící brand Goshico. Rovněž pochází z Polska a velmi často na jejich krásných kouscích vidíte typické folklórní motivy. Je to roztomilé, příjemné a design je čistý. O něco méně se mi líbí tenké řezy písma. To víte, nejraději mám, když se můžete opečovávat bez brýlí na čtení na nose.

Recenze posilujícího séra Vianek.

Balení a výdrž posilujícího séra Vianek

Balení samotné tvoří velice úzký flakon, připomíná spíš ten od očního krému, a to nejen titěrností, nýbrž také objemem. Séra je v něm totiž jen 15 ml, což mi připadá opravdu málo. Takové množství máte fuč do 6 týdnů, pokud pečlivě dbáte instrukcí, které hlásají důraz na večerní (nikoli ranní) aplikaci. Podotýkám, že velkým plus je naopak pumpička, díky níž si posilující sérum Vianek uchová svěžest a neoxiduje.

Recenze posilujícího séra Vianek.

Konzistence a aplikace posilujícího séra Vianek

Sérum má mléčnou barvu a konzistencí připomíná pleťové mléko. Má velice krásnou jemnou vůni, cítím v ní květy bylinek. Každý večer jsem se na tuto aromaterapeutickou vsuvku těšila. Mělo na mě blahodárně utišující vliv. Z dlaní se velmi dobře přenášelo na pleť a velice dobře se vstřebávalo. Pokožka ho beze zbytku až hladově zhltla. Posilující sérum jsem nanášela na celou tvář, krk a dekolt. Neroztírala jsem je, ale spíše lehce nanášela tlakovou kosmetickou masáží. Celá moje bytost se při tom spokojeností radostně chvěla. Reagovala jsem na posilující sérum Vianek opravdu velmi dobře.

Recenze posilujícího séra Vianek.Recenze posilujícího séra Vianek.Recenze posilujícího séra Vianek.

Ihned po aplikaci

Jakmile jsem posilující sérum Vianek zapracovala, pleť ihned zareagovala tak, jak si každá majitelka či majitel té citlivé přejí. Utišila se, zklidnila se, rozhostil se v ní klid a pocit pohody, komfort, který je nejlepším lékem na náročné dny. Zčervenání se dalo na ústup. Po aplikaci došlo k redukci červených míst asi o 30 % (laickým pohledem bráno). Tento blahodárný efekt měl na pleť i další dopady. A zapomněla bych zmínit, že velmi pěkně hydratovalo a snižovalo takovou tu odulost, kterou občas na obličeji vídám závěrem dne.

Recenze posilujícího séra Vianek.

Posilující sérum Vianek z dlouhodobého hlediska

Rozhodně mi dala polská značka Vianek dobrý důvod k přemýšlení. Den pod dni jsem sledovala, jak je pokožka méně reaktivní, a to i tehdy, pokud jsem ji náhodou ochromila dietní chybou, která se projevila jako zarudnutí v okolí úst (u mne typické místo výsevu alergické reakce). Velice pěkný efekt posilující sérum Vianek mělo na celkové probarvení pokožky a zklidnění okolí výsevu rouškového akné. Mohu odpřísáhnout také to, že vůbec neucpávalo póry.

Recenze posilujícího séra Vianek.

Můj dojem je, že sérum pomohlo na povrchu kůže vytvořit buněčnou ochranu, speciální posilující vrstvičku, která nechávala pleť dýchat, ale zároveň ji pomáhala střežit před patogenními vlivy okolí, což bývá pro citlivou pleť kámen úrazu. A nemuselo jít jen o vítr, mráz, nebo o to, jestli se drbete na obličeji, když přemýšlíte (to je můj hanebný zlozvyk, který se snažím odstranit…).

Recenze posilujícího séra Vianek.

Na složení posilujícího séra Vianek si pleť zgustne

Na předních příčkách se nám umisťují oleje, které skvěle pečují o náročnou a citlivou pleť – mandlový a arganový olej. Dále sloučeniny využívající oleje ze semen černého rybízu, který má skvělé účinky na utišení alergické pleti. Svou práci odvádí také panthenol nebo extrakt z jírovce maďalu, který působí na zlepšení stavu cév a tím redukuje červená místa na pokožce. Extrakt z brusinek pomáhá pleť projasnit. Bez černý hojí a zlepšuje mikrocirkulaci tekutin, díky čemuž se pokožce také uleví od drobných otoků. Alantoin také přispívá ke zklidnění, kdežto kyseliny hyaluronová zase k hydrataci. Obsah kyseliny mandlové také pomáhá s redukcí nadměrné pigmentace. Z hlediska složení se mi jeví produkt jako jedinečný a zaslouží si svou cenovku, která v přepočtu činí asi 220 Kč.

Recenze posilujícího séra Vianek.

Slovo závěrem o posilujícím séru Vianek

Já jsem se sérem byla nadmíru spokojená, až mne to samotnou překvapilo. Je to dobrý produkt, s jehož koupí bych neváhala. Používala jsem ho s další kosmetikou pro citlivou pleť, byť od jiné značky. A výsledky stály za to. Zajímalo by mě, jak by si vedlo ve společnosti svých kolegů a řadu bych jednou ráda otestovala celou. Pokud máte reaktivní pleť, určitě má co nabídnout a doporučuji je vyzkoušet. Brzy vám snad budu moci dát vědět, kde posilující sérum Vianek seženete.

Recenze posilujícího séra Vianek.

*Děkuji také Sylveco Česko za možnost produkt v rámci spolupráce otestovat.

Zaznamenali jste už nějaké značky polské přírodní kosmetiky?

Budu se na vás těšit zase příště, krásné podzimní dny!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

 

You may also like

Leave a Comment