Home Beauty Recenze: Antipodes Oční krém Kiwi Seed

Recenze: Antipodes Oční krém Kiwi Seed

by katerina
Recenze Antipodes očního krému Kiwi Seed

Krásný den, milí čtenáři,

už víte, že na péči o oční okolí jsem docela náročná. Když jsem zjistila, že ikonický  Antipodes Oční krém Kiwi Seed můžu koupit i u nás, neváhala jsem. Byla jsem si intuitivně jistá, že jsem vybrala něco božského a nevídaného.

Balení a design Očního krému Antipodes Kiwi Seed

Obalový design se mi moc líbí, je to trochu jiná káva. Výrobek je zabalen v rozkošné kartonové krabičce zahalené do zelených tónů. Design celkově je trochu retro, ale to mi vůbec nevadí, mám k tomu sentimentální vztah. Velkou bytelnost bych od ní ale neočekávala. Uvnitř pak najdete poklad. Z tmavého skla zhotovenou butelku s klasickým šroubovacím uzávěrem. To má svá pro i proti. Plusem je rozhodně to, že komplet celý obal vesele zrecyklujete – využít k tomu stačí běžně dostupné kontejnery na tříděný odpad. Dále pak ocením to, že krém opravdu vydoluji do poslední dávky. Doslova jsem kalíšek vyluxovala. Blbé je ale to, že výrobce nedodává špachtli, tudíž si k tomu nějakou doma najděte nebo pořiďte, ať si obsah butelky neznehodnotíte „špinavými“ prstíky. A jak jsem ze začátku naší společné cesty zjistila, butelka je docela odolná vůči nešikovnosti. Vyletěla z police umístěné do dvoumetrové výšky. Sklo k úhoně nepřišlo, ale víčko bohužel ano.

Recenze Antipodes očního krému Kiwi Seed

Krém jsem kupovala v internetovém obchodě Sephora, ale k dispozici je také na e-shopu greenwave.cz. Stojí od cca 900 Kč do 1290 Kč a v balení ho najdete nadstandardních 30 ml. To je velkorysá dávka, když uvážíme, že vzhledem k absenci konzervačních látek by neměl být rozdělaný déle, než 6 měsíců. Na druhou stranu už chápete tu cenu. Takže doporučuji mazat horem dolem, ráno i večer, aby prostředky neutekly vniveč.

Heboučká textura Antipodes Očního krému Kiwi Seed

Jestli mě na Antipodes očním krému něco za první dobrou zaujalo, bylo to první seznámení s jeho hedvábnou heboučkou texturou. Byla výživná a lehká zároveň. Silně hydratační a zklidňující. Taková protikladná, ale přesně něco takového jsem pro své oční okolí hledala. Velmi si cením také toho, že oční krém není parfemovaný a cítím z něj pouze olejovitou vůni základních složek. To mám ráda, protože oční okolí ani oko samotné takové preparáty nedráždí. Vyzkoušeno na vlastní bulvě!

Recenze Antipodes očního krému Kiwi Seed

Povím vám, že z roztírání jsem zprvu měla trochu strach. Bála jsem se, aby Antipodes Oční krém Kiwi Seed neměl tendenci se na sérem napapané pleti rozprostřít jako bílá nevstřebatelná vrstva, která by se mohla po nanesení cílené péče a ochranného krému rozdrolit a zamávat se zamýšleným líčením i pocitem domácí karanténní pohody. Naštěstí se nic z těchto hrůzných scénářů nerealizovalo. Krém se vstřebával velmi dobře. Stačilo špachtlí nabrat malé množství o velikosti říční perličky a přenést ji na hřbet ruky, odkud jsem tento kulihrášek rozťupkala rovnoměrně do očního okolí . Pak přišla na řadu má oblíbená technika vklepávání prostředníčkem (i když vím, že by to měl být prsteník…). Jemná tlaková masáž. A voila. Krém byl vstřebaný a neviditelný vlastně ihned, ale dával prostor si ještě chvilku vyhrát s masáží, aniž bych pokožku nadměrně zatěžovala třením. Za aplikaci dávám 20 bodů z deseti!

Recenze Antipodes očního krému Kiwi SeedRecenze Antipodes očního krému Kiwi SeedRecenze Antipodes očního krému Kiwi Seed

Poznámka ke složení

Krém obsahuje více než 90 % složek přírodního původu. Mezi nimi vystrkuje růžky:

  • avokádový olej pro zjemnění vrásek a zlepšení schopnosti pokožky udržet si vláhu;
  • glycerin pro povrchové zjemnění;
  • olej z brutnáku lékařského pro optimální hladinu omega-3 mastných kyselin a zklidnění podrážděné pokožky;
  • glykosidy rostlinného původu pro lepší vstřebávání a výživu;
  • vitamín E pro regeneraci a eliminaci působení volných radikálů;
  • olej z mrkvových semínek pro excelentní anti-age účinky;
  • olej z kiwi napumpovaný biaokativním vitamínem C, který rozpumpuje přirozenou syntézu kolagenu a elastinu v pleti
  • extrakt ze semínek vinné révy (Vinanza Grape) pro zpevnění a vyhlazení pokožky.

Recenze Antipodes očního krému Kiwi Seed

Účinky Antipodes Očního krému Kiwi Seed

Ihned po nanesení

Dokončila jsem svůj rituál pro hezčí oční okolí. Ulevilo se mi, protože kůže se uvolnila a přitom bylo patrné viditelné zlepšení mikrocirkulace i celkového vzhledu pleti v těchto partiích. Vypnutější, vyhlazenější. Ale nejvíce fantastický byl pocit intenzivní hydratace. Jako bych slyšela kůži říkat ono úlevné „Áááá“, jako z reklam na oblíbené kolové nápoje, které já mimochodem nesnáším!

Recenze Antipodes očního krému Kiwi Seed

Po třech měsících

Po třech měsících důsledného každodenního (ráno i večer) používání Antipodes Očního krému Kiwi Seed jsem pozorovala jasné vyplnění a vyhlazení vrásek. Jako bych se zastavila v pětadvaceti, i když už jen pár dní a budu čerství třicítka. :)) To zlepšení mne velmi překvapilo. Úroveň hydratace byla také vynikající a tolik nekolísala v průběhu dne. Těšilo mě rovněž to, že se zjemnily i drobné linky, které vznikají u lidí s usměvavýma očima. Co bych ale ráda ještě zlepšila, bylo barevné sjednocení pokožky. Před několika dny Antipodes novinka, která má zatočit i s tímhle dorazila na náš trh. Myslím, že se brzy dočká testování.

Recenze Antipodes očního krému Kiwi Seed

Za mě dobrý! A teď vážně. Antipodes oční krém Kiwi Seed je špičkový přípravek pro ošetření očního okolí a já bych neváhala do něj investovat opětovně. Je to můj svatý grál, který budu jen velmi opatrně podvádět s jinou testovanou kosmetikou. Našla jsem totiž něco, co mi perfektně vyhovuje a především texturu, která mi kolem očního okolí nevytváří krustu, jež by mě omezovala. Oční okolí nepne, nedráždí. Antipodes Oční krém Kiwi Seed mi sedí jako žádný jiný oční krém, i když jsem řadu vynikajících výrobků už vyzkoušela, tento je bezkonkurenčně nejlepší.

Recenze Antipodes očního krému Kiwi Seed

Krém bych si s radostí pořídila znovu.

Navnadila jsem vás? Máte už nějakou zkušenost s péčí Antipodes?

Těším se na vaše reakce a brzy u dalšího článku na viděnou!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

1 comment

Recenze: Oční krém Lavera Basis Q10 - IntuitiveDiary.com 26.1.2021 - 10:45

[…] měsíce a kousek jsem si oční krém Lavera Basis Q10 docela oblíbila. Pořád je mou jedničkou Antipodes Kiwi Seed, ale Lavera vůbec není špatná a je drobátko dostupnější zákazníkům. Ty ji najdou třeba […]

Reply

Leave a Comment