Home Beauty Astrid Vitamin C a Beauty Elixir | Recenze

Astrid Vitamin C a Beauty Elixir | Recenze

Když se těšíte, lépe to funguje

by katerina
Recenze denního a nočního krému Astrid Beauty Elixir a séra Vitamin C.

Už je to poměrně dlouho, co jsem dostala možnost otestovat dva krémy a jedno pleťové sérum proti vráskám od značky Astrid. Tentokrát šlo o denní a noční krém Beauty Elixir speciálně konstruovaný proti vráskám a k hydrataci pleti. Určen je pro maličko mladší kategorie spotřebitelek, než jsem já, osud mi už odbil 67 let, ale řekla jsem si, že i tak bych mohla vyprovokovat štěstíčko a radovat se z toho, že vrásky trochu smetu z povrchu zemského, tedy ze své pokožky. A pak tu bylo překvápko – sérum Astrid Vitamin C. Na prozáření pleti a každodenních dnů.

Rodinné fotky děsí

Přiznám se, že právě ony nejsou tím, co by mne tolik trápilo, i když rodinné fotky z posledních měsíců předestřely k mému přemítání o životě mnohé otazníky. Jinými slovy, začala jsem chápat, proč se výrobci kosmetiky předhání o konkurenční výsluní na trhu. Potřeba žen být stále kráse a zdraví v patách je zřejmá a intenzivní. To se budu muset naučit respektovat i já. Prostě se o sebe lépe starat. Je to sice rozhodnutí, které mi působí problém, ježto jeho naplnění mi bere čas, který je pro mne fenoménem číslo jedna. Ale co naplat, Evo, musíš! Musíš si přiznat, že je ve tvých rukách, jestli se chlapi za tebou budou stále ještě otáčet nebo ne.

Astrid dělá podle Staré blogerky vynikající produkty.

Astrid Vitamin C a Beauty Elixir: Vymyšleno pro mne

Abych to zjednodušila – prostě stárnu, zub času se nedá obalamutit. Ale cestu k cíli mu lze přece jen trochu zkomplikovat. Myslím, že Astrid na to jde chytře. Ba co víc, daří se mu to. Aniž bych výrobci mazala med kolem huby, jak se říká, musím otevřeně napsat, že všechny tři produkty splnily své poslání. V jejich péči jsem se cítila skvěle, skoro bych si dovolila tvrdit, že byly vymyšleny přesně pro mne. A vážené dámy, pokud se rozmýšlíte, jakou jinou značku, než vaši oblíbenou vyzkoušíte, sáhněte po Astridu a po výše jmenovaných produktech.

Recenze denního a nočního krému Astrid Beauty Elixir a séra Vitamin C.

Noční krém Astrid Beauty Elixir byl pohlazením i pro mou psychiku.Ve složení řady Beuaty Elixir je možné objevit cenné oleje jako ten makadamový.Péče Beauty Elixir je sice určena pleti 40+, ale mně seděla znamenitě.Denní krém Beauty Elixir zase skvěle spolupracoval s líčením.Astrid složení vylepšuje a zde najdeme i arganový olej.Péče je sice určena pleti 40+, ale mně seděla znamenitě.

Denní krém má jeden významný benefit, tedy vstřebává se jedna báseň, nelepí, nedrásá, ba naopak navozuje pocit spokojenosti a komfortu. Ztotožňuje se s potřebou vašeho já. Chrání a hýčká. Nelesknete se po něm a jakékoli zásahy dekorativkou snáší pokožka naprosto parádně. Stejně tak noční krém, ten snad i uklidňuje stresem rozházenou psychiku a dává dobrou noc. Fakt. Je tak příjemný, že si to my, dračice, snad ani nezasloužíme.

Důstojné sklo a noblesa procesu s řadou Astrid Vitamin C

Oba krémy Astrid jsou ve skle, což je to nejlepší, co může být. Jak z pohledu nároků na uchování kvality, sklo je sklo, tak jako návrat k dávným časům, když ještě lidstvo neharašilo nadbytečně plasty. Sklo dodává noblesu a vážnost okamžiku, kdy člověk sám pro sebe něco dělá, navozuje důvěru, podtrhuje význam péče o sebe samu, podtrhuje důstojnost. Možná to vyzní hloupě, ale u této dvojice krémů zůstanu, možná navždy. Absolutní jednička. Cenově vychází příznivě, ba ještě víc. Výsledek – pleť klidná, svěží, naladěná. Tím pádem i já.

Recenze denního a nočního krému Astrid Beauty Elixir a séra Vitamin C.

Sérum plné vitamínů Astrid Vitamin C a pokus

Pleťové sérum s vitamínem C, které spojuje účinky proti vráskám s těmi pleť sjednocujícími, jsem vypotřebovala do poslední kapky. Nejprve jsem se trochu zdráhala, protože séra nejrůznějšího druhu moc v oblibě nemám, zdržují mne a kradou mi čas v koupelně. Můj styl je být rychle jinde než pózovat u zrcadla. Přesto jsem přemluvila sama sebe a začala aplikovat. Nejdřív se nic nedělo, po pár dnech jsem měla pocit, že je pleť mnohem víc svěží, jen pod očima nic moc. Kdežto na čele a kolem úst se trošku děly zázraky. Sérum vydrželo poměrně dlouho, při současných znalostech bych ho dokázala aplikovat stejně dlouho jako samotné krémy. Používám uměřeně, spíš méně než více.

Kapátko pleťového séra s vitamínem C je precizní a navíc vyrobené ze skla.Recenze denního a nočního krému Astrid Beauty Elixir a séra Vitamin C.

Udělala jsem však asi na měsíc pauzu, chtěla jsem si od všech těch vitamínů odpočinout, navíc v době, kdy jich bylo na zahradě víc než dost. Pak nastal den D, kdy jsem si předsevzala, že sérum dokončí svou práci. Listopad a prosinec byly báječným překvapením. Pleť v tom nejlepším slova smyslu provokovala a bylo vidět, že se něco děje. Bylo to dobré, vynikající. Překvapující. Na vitamín C navíc v jakékoli podobě nedám dopustit. Na podzim to účinkovalo lépe než v létě. Jen škoda, že s ohledem na covid jsem se ve společnosti jen míhala a většinu času jsem trávila doma u počítače nebo skloněná nad záhony. Ale co, i ptáci na stromech si jistě všimli a kdejací další tvorové zaznamenali změnu. Můj přítel to sice nekomentoval, ježto není naladěn na vlnu zkoumání stavu pleti žen, ale je jasné, že i on podvědomě cítil, že jsem prostě zase za hvězdu. A to se počítá. A „příteloval“ se častěji než dříve.

Recenze denního a nočního krému Astrid Beauty Elixir a séra Vitamin C.Niacinamid a citamín C jsou skvělí spojenci, pokud máte jako já i po šedesátce pleť spíš mastnější.Skvělá kosmetika nemusí stát hromadu peněz, Astrid váš rozpočet ušetří, ale přitom o sebe budete kvalitně pečovat.

Dvojka, která je mojí jedničkou

Jaký závěr? Nebudu se pouštět do kdovíjakých odborností, popisovat to, co si můžete přečíst na obalu či v e-shopu, nemá to smysl. Pro mne bylo podstatné, že se jednalo o přípravky určené pro všechny druhy pleti, že jsem nemusela nic zkoumat, studovat, ale prostě ráno a večer použít. U obou krémů je na krabičce napsáno, že by se měl uživatel vyhýbat oblastem kolem očí, ale to jsem zavrhla, a naopak pod oči nanášela a s dobrým výsledkem.

Recenze denního a nočního krému Astrid Beauty Elixir a séra Vitamin C.

Noční krém Beauty Elixir má trochu krémovější konzistenci.Noční krém Beauty Elixir má trochu krémovější konzistenci.Denní krém je naopak víc gelovitý a okamžitě se vpije do pokožky - Astrid Beuaty Elixir.Denní krém je naopak víc gelovitý a okamžitě se vpije do pokožky - Astrid Beuaty Elixir.

No, co dál? Mám radost. Ježíšek mi totiž pod stromeček přinesl dáreček v téže podobě, oba krémy, a tím mi udělal opravdu radost. Je totiž zřejmé, že pokud člověk používá něco s chutí, těší se na to, pak také výrobek lépe funguje. A když se vytvoří pouto nadšeně přátelské, je to asi ta nejlepší cesta, jak nestárnout. A to přeji všem, které se rozhodnou pro změnu.

A jaké výrobky od značky Astrid se osvědčily vám, milé dámy? 

You may also like

Leave a Comment