Home Beauty Recenze: Hyaluronové sérum Nobilis Tilia

Recenze: Hyaluronové sérum Nobilis Tilia

by katerina
Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.

01Krásný den, milí čtenáři,

kdysi jsem používala Hyualuronové sérum Nobilis Tilia, pak jej na mém kosmetickém stolku vystřídalo to od ATOK. A po nějaké době se k němu opět vracím. Předem se omlouvám, že v článku najdete fotografie toho ve starém balení, ale už je to jednou nafocené, nerada bych ty snímky zahodila. Pojďme se ale Hyaluronovému séru Nobilis Tilia podívat na zoubek trochu blíže.

Slabost pro pipety

Mám ráda dva způsoby podání séra. Jedním je hermeticky uzavřené balení s pumpičkou. A druhým je dávkování pipetou z ideálně skleněného flakonu. Hyaluronové sérum Nobilis Tilia se řadí k druhé skupině. Nutno dodat, že se s pipetou v tomto případě dobře manipuluje, její gumové zakončení není nikterak chatrné a osobně ho hodnotím lépe než v případě Kolagenového hydratačního séra Bioten, kde je právě ten plastový „pindík“ prostě tužší a máte obavu, že to s ním po třech měsících prostě nedopadne dobře.

Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.

Těší mě také, že lahvička je z černého skla, takže se kyseliny hyualuronová lépe uchovává i v místech, kam občas zavítají sluneční paprsky. Etiketa se změnila, dnes jsou na ní vyobrazené přesličkové natě. Celkově působí balení pěkně a funkčně. Zapadá do stylu Nobilis Tilia a nikterak nevybočuje. Balení menší má objem 20 ml a stojí 299 Kč. Je super na cesty. Balení větší o 50 ml hydratační tekutiny je poněkud méně skladné a spíš bych ho viděla na takové to domácí hýčkání. Flakon je prostě na cesty, kde jde o každý gram, už moc těžký.

Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.

Hyaluronové sérum Nobilis Tilia: Konzistence a aplikace

Sérum představuje čirou kapalinu. Po nakapání na pokožku se jeví jako velmi viskózní a husté. Jeho vůně je téměř nezachytitelná. Já jsem sérum vždy nanášela velmi jednoduše. Tři až čtyři kapky do dlaní. Dlaně obtisknout na obličej a sérum něžně zatlapkávat. Pokožka si z něj vzala okamžitě to nejlepší a ani ne do minuty se vstřebalo. Nezanechávalo za sebou nic jiného, než hebkou a „naducanou“ pleť. Během aplikace nepoštipkovalo, nedráždilo. Je velmi příjemné a snese se i s citlivou pletí. Jedinou výhradu mám ve chvílích, kdy mi vyskáče ekzém alergického původu. Pak si s ním oblast kolem úst a brady nerozumí a dělá trampoty.

Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.

Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.

Ekonomika a výdrž

Hyaluronové sérum Nobilis Tilia, aplikuje-li se ráno i večer ve zmíněném množství vydrží přibližně dva měsíce (20ml balení). Ale uznávám, že 299 Kč je na takové množství pro mnohé z nás trochu pálka. Na druhou stranu, ekonomičtější „padesátka“ s cenovkou 479 Kč má své nevýhody. Já sama bych doporučila, abyste si koupili obě velikosti. Domácí větší, cestovní menší.Pokud ale aplikujete třeba jen jednou denně, klidně si kupte menší. Pamatujte, že přírodní kosmetiku byste měli spotřebovat relativně rychle, nejdéle do 6 měsíců od otevření.

Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.

Copak to Hyaluronové sérum Nobilis Tilia vlastně umí?

Jednoznačně pomáhá zlepšovat hydrataci pleti v povrchových vrstvách kůže. Proniká možná ještě do střední vrstvy, ale dál se již nedostane. Největší efekt je patrný opravdu při povrchu, kde se kůže hezky vypne, zhutní, působí plnějším, hladším dojmem. Jemné vrásky se vyhladí a vzhledově působí pokožka mladší a šťavnatější. A navíc se po něm člověk neleskne jako zrcadlo. 

Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.

Dlouhodobě je pleť díky lepší hydrataci a posílení vlivem přesličkového extraktu a přítomnosti panthenolu odolnější vůči nepřízni okolních vlivů. Lépe regeneruje, drobnější poranění se snáze hojí. Působí svěžejším a odpočatějším vzezřením.  Mimochodem přeslička pomáhá zpevňovat kontury a je vynikajícím bojovníkem za prevenci předčasného stárnutí pleti.

Recenze Hyaluronového séra Nobilis Tilia.

Doporučení:

Hyaluronové sérum Nobilis Tilia bude mít dle mého osudu široké spektrum příznivců. Mohou si ho dovolit jak ženy, tak muži se suchou i s mastnější pletí, může se osvědčit i tam, kde je pleť reaktivnější, ale na dermatitidy bych je nedoporučila. Já sama občas díky alergii na pšenici jednou takovou trpím a pokožka se na sérum potom moc netváří. Lépe jí dělá čistý panthenol, aloe vera nebo moje tajná antiekzematická zbraň, o které si popovídáme zase jindy. Myslím si, že sérum je vhodné nasadit cca od 25. let a bude dělat dobrou službu zhruba do 40. Poté už bych sáhla po koncentrovanějších přípravcích, které pronikají do všech vrstev pokožky.

Jaké máte s Hyaluronovým sérem Nobilis Tilia zkušenosti vy? 

Moc Vás zdravím a těším se na viděnou u dalšího článku!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

Leave a Comment