Home Beauty Recenze Natura Siberica: Krém na ruce Alladale

Recenze Natura Siberica: Krém na ruce Alladale

by katerina
Recenze krému na ruce Alladale od Natura Siberica.

Krásný den milí čtenáři,

ráda bych vás seznámila s krémem na ruce, které už druhým rokem považuji za absolutní špičku v péči o ruce. Už mnohokrát jsem se přesvědčila, že ne to nejdražší je vždy tím nejlepším. Tento krém je toho dokonalým důkazem. Pojďme se tedy společně podívat na to, proč je tak fajn!

O čistém designu, který je možná až moc skromný

O designu jsem vám psala již v recenzi tělového peelingu z téže řady. Balení je rovněž velmi příjemné. Tuba o objemu 75 ml vyrobená z kovu je přímo předurčena k recyklaci. To zvládne také plastové víčko, které je však skromnějších rozměrů, a tak někdy dá čerstvě nakrémovaným tlapkám zabrat, občas vyklouzne a je třeba pak probudit k životu lovecký instinkt, aby se nechalo vypátrat. Ale není alespoň kulaté, nýbrž má tvar mnohoúhelníku. Lépe se proto drží. Z balení se několik posledních dávek vytlačí trochu hůř, kov zkrátka neumožňuje tak plynulou regulaci proudu zvláčňující hmoty jako ty plastové.

Recenze krému na ruce Alladale od Natura Siberica.

Aplikaci a manipulace je s krémem Alladale od Natura Siberica snadná

Krém má středně hustou konzistenci a nažloutlé zabarvení. Na pokožce se chová chladivě. Roztírá se na první pohled hůře, bílý povlak však vzápětí zmizí. Když nic jiného, donutí vás krém pořádně zapracovat do pokožky. Vstřebává se do hloubky a nezanechává za sebou mastný film, nýbrž pocit vláčnosti a zklidněné pokožky.  Povrch kůže se „zatáhne“ a působí dokonale jednolitě a omlazeně.

Recenze krému na ruce Alladale od Natura Siberica.

Dlouhodobé výsledky Krému na ruce Alladale

Podle Kateřiny

Jestli jsem si něčeho všimla při dlouhodobém používání krému, čímž myslím 3 měsíce, pak je to zlepšení hloubkové hydratace kůže na rukou, která byla méně náchylná také ke ztrátě vlhkosti vlivem vnějších podmínek, práce na zahrádce apod. Kůže odolává výzvám světa bez podráždění a hojí se rychleji, od malých oděrek přes odřeniny až po větší ranky. Pomáhá také se záděrkami a změkčuje kůžičku u nehtů, což je mé velké příkoří. Hezky zjemňuje kůži a udržuje ji mladistvou a krásnou na pohled. Nebála bych se krém Alladale počastovat přívlastkem proti stárnutí nebo anti-agingový.

Recenze krému na ruce Alladale od Natura Siberica.

Podle Aleše

Už po prvním použití jsem si všiml, že se rukám hodně ulevilo od přesušení, které mne provázelo od listopadu. Jako by se pokožka najednou vyrovnala s počasím, úklidovými prostředky, manuální prací. Trpím nejen na přesušenou, ale také zrohovatělou a unavenou kůži. Vidím, že na povrchu je pokožka promazaná a ošetřená, ale zároveň také nelze popřít, že tahle kosmetická věc pracuje i na hlubší úrovni, kde se kůže obnovuje a regeneruje. Ten účinek se stupňuje s dobou, po níž jsem krém používal, což je v současnosti měsíc a půl. Nikdy bych tomu nevěřil, že může být mezi krémy takový rozdíl…

Recenze krému na ruce Alladale od Natura Siberica.

Složení se skotským bodlákem

Mezi ingrediencemi se objevují cenné oleje s vysokým obsahem omega kyselin – například ten olivový. Dále je zde zastoupen rostlinný glycerin. Tyto přísady mají změkčující a zjemňující funkci, posilují kožní bariéru. Ve vysoké míře jsou zastoupeny také cenné rostlinné extrakty:

  • z pcháče obecného neboli bodláku, ten regeneruje a pomáhá hojit poškozenou pokožku,
  • z rozchodníku růžového, který je skvělým adaptogenem, jež snižuje zarudnutí, podráždění a zánětlivé reakce, posiluje kožní imunitu,
  • z kakostu sibiřského, jenž je znám hojivými a regenračními účinky, ovlivňuje též pozitivně podráždění kůže,
  • z borovice kleče, která slouží jako skvělý prostředek s antiseptickými vlastnostmi,
  • z růže šípkové (olej), který patří mezi špičku v regeneraci, výživě a zjemnění namáhané pokožky včetně té s  jizvami, obsahuje vysoké množství karotenoidů, které dávají krému lehce nažloutlou barvu.
  • Recenze krému na ruce Alladale od Natura Siberica.

Certifikovaná kosmetika Natura Siebrica

Jedná se skutečně o přípravek neskromně nadopovaný aktivními látkami, před jejichž paletou by musel smeknout kde jaký výrobce přírodní certifikované kosmetiky. To mne přivádí ještě k jednomu faktu, který jsem dosud nezmínila. Krém, stejně jako všechny přípravky řady Alladale od Natura Siberica jsou certifikovány podle Soil Association a označeny COSMOS NATURAL.

Recenze krému na ruce Alladale od Natura Siberica.

Pakliže do rovnice dosadíme cenu, která činí 129 Kč, dostává se zákazníkovi do rukou zcela výjimečná kosmetika za hubičku. Abych se přiznala, krém na ruce z řady Alladale od Natura Siberica jsem měla již třikrát a hodlám si jej pořídit opět. Je výborný. Nejlepší, co jsem za poslední dva roky vyzkoušela. Na to se s Alešem shodneme na 100 %.

Už jste zkoušeli něco z této řady? Znáte krémy na ruce od Natura Siberica?

Těším se všechny vaše zprávy a komentáře a budu se těšit na viděnou zase u dalšího článku.

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

Leave a Comment