Home Beauty Recenze Coslys: Intimní mycí gel s růží

Recenze Coslys: Intimní mycí gel s růží

by katerina
Recenze intimního gelu s růží od Coslys.

ásný den, milí čtenáři,

toto téma asi bude spíše primárně dámskou záležitostí. Péče o intimní partie je součástí dobrých hygienických návyků. Neoddiskutovatelně. Z velké míry rozhoduje o tom, zda se budeme cítit dobře, zda budeme ve své kůži a budeme cítit osobní komfort. A proto je vhodné k péči o intimní partie zvolit správné pomocníky. S jedním z nich od kosmetické značky Coslys bych vás chtěla seznámit.

O rostlinách, účelnosti a jednoduchosti

Tak by se dal shrnout design, vizuální identita, podle níž značku Coslys poznáte na první pohled. O designu jsem psala již nedávno, když jsem recenzovala jejich vlasové kondicionéry. Jsem ráda, že je čistý, přehledný a praktický. Jen snad písmo by mohlo být na zadní straně trošičku větší. Tuba o objemu 250 ml vás vyjde na 216 Kč. Bude vás provázet možná dokonce i půl roku tak jako mne. Víčko je konstruované klasicky. Žádné šroubování, pro zajištění obsahu tuby stačí pouze zaklapnout. Z mého pohledu by byla ještě lepší volbou pumpička, ale nejsem si jistá, jak by bylo možné ji prakticky zabudovat do balení v tubě. Obal je kompletně recyklovatelný, a tak po spotřebování není nic snazšího, než jej odnést s dalším plastem do žlutého kontejneru.

Recenze intimního gelu s růží od Coslys.

Coslys vsází na je jemné vůně

Já si nemohu pomoci, ale nejvýrazněji z parfemace vystupuje tea tree olej a dále pak slabé květinové aroma růže, které se vznáší v pozadí. Čirý gel je přiměřeně hustý, nestéká z prstů a při aplikaci vám ho bude stačit množství o velikosti fazolky. Neplýtvá se jím, nevytéká, zajistíte-li vršek správně. Vydatně pění a ona pěna je nadýchaná jako sníh z bílků. Je vůči intimním partiím velmi jemná a neagresivně se stará o redukci bakterií a patogenů, které se v zákrutech našich nejtajnějších míst stihly nashromáždit. Pomáhá osvěžit, zbavit potu a zápachu. Zklidňuje podráždění (například jste-li odřené od tamponu nebo třeba sportu). Zmírňuje také diskomfort při mykózách, výtocích nebo slabších zánětech. Ale samozřejmě nenahrazuje návštěvu lékaře a užívání jim předepsaných medikamentů když vás podobná intimní nesnáze postihne.

Recenze intimního gelu s růží od Coslys.

Mimořádně příjemný v letních měsících

V nejteplejší části roku je jen několik málo věcí, po nichž toužím: 1. abychom byli s rodinou zdraví a cítili se dobře; 2. měli dostatek příležitostí se hydratovat zevnitř i zvenku; 2. cítili jsme se svěže za každých podmínek. K tomu mi právě tento gel pro intimní hygienu z dílny Coslys vydatně pomáhal. Eliminoval řadu nepříjemných pocitů, které s sebou léto „tam dole přináší“. Navíc se mi zdá, že přispívá k lepší obranyschopnosti těchto partií, protože během loňského léta jsem ani jednou nemusela řešit problémy jako mykózy či výtoky.  A to je skvělé, protože v horkých dnech si většina z nás přeje odpočívat v chladné vodě a osvěžit se, nikoli se péci na marodce s takovými patáliemi.

Recenze intimního gelu s růží od Coslys.

Složení v duchu jednoduchosti

Jako tradičně tvoří základ kosmetiky Coslys květová voda z tužebníku jilmového, která patří k balzámům pro kůži – zklidňuje, hojí, má protiznánětlivé účinky. Květová voda z růže damašské pěstí pokožku a vyživuje ji. Extrakt z borovice lesní působí antibakteriálně a pohlcuje zápach. Sojový olej zjemňuje a vitamín E chrání pokožku.

Recenze intimního gelu s růží od Coslys.

Něco pro pány

Také pánové by neměli zapomínat na pravidelnou hygienu, kterou poctí své mužství. Nejen proto, aby se cítili svěže a udržovali svou pýchu v dobré kondici, ale také pro to, aby chránili svou partnerku před možnými nepříjemnostmi: trpí-li vaše partnerka například častými záněty močových cest, je dobré dbát v tomto ohledu na prevenci mnohem úzkostněji. Budete si tak moci užívat mnohem víc pěkných chvilek.

Recenze intimního gelu s růží od Coslys.

Tento intimní gel od Coslys bych si pořídila s čistým svědomím znovu. Je dostupný sice za relativně vyšší cenu, která je z mého pohledu vzhledem k účinkům a složení opodstatněná. V koupelně bude dělat společnost půl roku. To jsou dobré výsledky.

Slyšeli jste již o značce Coslys? Jaký produkt byste rádi vyzkoušeli?

Mějte se krásně, těším se na všechny zprávy a komentáře!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

 

You may also like

Leave a Comment