Home Beauty Recenze pleťového séra Naobay Detox

Recenze pleťového séra Naobay Detox

by katerina
Recenze pleťového séra Naobay Detox.

Krásný den, milí čtenáři,

nedávno jsem slibovala, že vám představím více produktů z řady Detox, která byla, myslím, loňskou novinkou v portfoliu španělské značky Naobay. Ten okamžik právě nadešel, jelikož z flakonku již nic nevydoluji. Jaké tedy je toto pleťové sérum?

Krátce o obalovém designu

Pokud chcete znát můj názor na design řady Detox, podívejte se na tento článek. Já bych volila výraznější barvy a trochu lepší tisky na obalech. Jsou sice stálobarevné, ale jejich čitelnost by mohla být o něco lepší. Sérum Naobay Detox je vkusně prodáváno ve skleněném flakonku s matnou povrchovou úpravou a objemem 30 ml,  na což jsme si ve světě sér zvykly. Já bych ale byla šťastnější, kdyby se dělala také v balení 50mililitrových. Flakon je opatřen pumpičkou, která se nezanáší a funguje docela dobře. Bohužel však nedokáže vycucnout poslední zbytky elixíru, a tak jsem se musela smířit s tím, že poslední dvě dávky zůstaly uvězněny na dně. Víčko je vkusné, dřevěné. Ovšem během používání se vylomil plastový vnitřek, který těsně přiléhal na pumpičku. Nemusím asi vysvětlovat, že se v důsledku toho skleněný flakonek několikrát proletěl nejen po kosmetickém stolku ale také po podlaze. Dřív jsem měla obaly značky raději… Teď ale ta praktická část nějak pokulhává.

Recenze pleťového séra Naobay Detox. Recenze pleťového séra Naobay Detox.

Složení Naobay Detox obohacené o dračí krev

Mezi základní taháky tohoto séra Naobay Detox  patří obsah kyseliny hyaluronové získané z rostlinných zdrojů, která zvlhčuje pleť a díky tomu ji vyhlazuje. Extrakt z pryskyřice zvané dračí krev obsahuje velké množství přírodních barviv, která jsou zdrojem látek, jež bojují proti důsledkům oxidačního stresu, mají revitalizační schopnosti. Mimo to umí dračí krev zatočit se záněty a mikroby. Extrakt z listů borůvek zklidňuje a působí antioxidačně a zbavuje zánětů. Extrakt z lístků fialky zklidňuje a pečuje o pokožku s lupénkou, dermatitidou a křehkými kapilárami. Zastoupena v hojné míře je rovněž šťáva z aloe vera. Sérum  Naobay Detox je nasycené také glycerinem. Obsahuje rovněž výtažek z rostliny zvané sapan ostnitý, který má dočasně adstringetní účinek, po jehož odeznění se projeví jeho skutečná síla – znatelně zvláční pokožku a zlepší její strukturu. Výtažky z červených mořských řas dodávají cenné minerály, díky čemuž zpevňují pleť a především pomáhají hormonům mládí v nalezení těch správných receptorů, abychom si uchovali půvab stejný jako ve 20.

Recenze pleťového séra Naobay Detox.

Recenze pleťového séra Naobay Detox.

Aplikace: Sérum Naobay Detox se snaží ulehčit v každodenním shonu

Když jsem se poohlížela po pleťovém séru, které by mělo všestranný účinek na pleť citlivou, která potřebovala dodat trochu mládí, jedním z kritérií bylo, aby se jednalo o sérum na vodní bázi, respektive nějaké s gelovou konzistencí. To Naobay v řadě Detox splnil znamenitě. Nesnáším pocit upatlanosti a udušené pleti. Jsou teď sice v kurzu olejová séra, ale pořád je vnímám tak nějak zpovzdálí, protože moje pokožka raději pocit, že může volně dýchat. Když z pumpičky po stisknutí vyletí, ano doslova vyletí, obsah lahvičky, jedná se o hustou gelovitou hmotu barvy arganového oleje. Snadno se přenáší na pleť. Velmi dobře se roztírá a prostupuje do hloubky kůže. Nevytváří lepkavý film. Ovšem předepsaná jedna dávka pumpičky mi ani v nejmenším nestačila. Potřebovala jsem vždy alespoň dvě. A to jsem sérum  Naobay Detox zařadila pouze do večerní rutiny. Vůně byla nevýrazná, taková nijaká, a tak bude sérum jistě vyhovovat i těm s citlivými nosíky.

Recenze pleťového séra Naobay Detox.

Recenze pleťového séra Naobay Detox.

Jaké výsledky očekávat od séra Naobay Detox

U mne se dostavilo účinků několik. Pleť je lépe hydratovaná. To má na svědomí nejen Naobay, ale také ATOK. Obě séra jsem používala společně, nejprve Naobay, poté ATOK. Odolává lépe vnějším vlivům. Bebíčka se mi tvoří už jen tam, kde je pokožka hormonálně citlivější, čili v oblasti brady. Myslím si, že za tyto pokroky z velké části může právě onen extrakt z dračí krve. Jeho antiseptické vlastnosti jsou známé už tisíce let. Vidím také rozdíl v rozjasnění pleti a drobném náznaku vyblednutí starších jizev po akné. Pokožka má jednotnější barvu, zdravý lesk. Budu se asi opakovat, ale opět vnímám větší komfort. Ve tváři,  v životě. Také jsem po nasazení séra pocítila, že se zklidnily kožní projevy mé alergie na pšenici. Otravná a dlouhotrvající vyrážka prostě bledla. Nezmizela úplně, na to se organismus musí zbavit onoho toxického působení pšenice, což mi zabralo delší dobu, tudíž sérum už dávno bylo pryč. Podle mého soudu rozhodně tento přípravek zvyšuje elasticitu pleti a zlepšuje vzhled kontur pokožky žen ve věkovém rozpětí 25-35 let. Pro pokožku starší, velmi suchou bych však už zvolila silnější kalibr.

Recenze pleťového séra Naobay Detox.

Závěr: Pro koho je vhodné sérum Detoy Naobay?

Sérum  Naobay Detox je ale opravdu univerzální. Mohu s čistým štítem říct, že těch 1090 Kč, které za něj zaplatíte v biooo.cz, je za 30 ml balení cena odpovídající. Když uvážím, že se na mém kosmetickém stolku drželo téměř 3,5 měsíce a že jsem jej používala při každém večerním ošetření pleti dvojnásobnou dávku, než je uvedeno, pak je poměr cena/výdrž velmi dobrý. Pokud připočítám ještě porozumění s mou pletí, pak o něm lze tvrdit, že je vynikající. Ptáte-li se na to, zda bych jej znovu pořídila, odpovím, že ano. Na léto by mohlo být skvělé! To bych ho navíc uchovávala v chladničce, abych pleti dodala extra osvěžení.

 

Znáte značku Naobay? Se kterými produkty jste se již setkali?

Těším se s vámi na viděnou u dalšího článku!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

Leave a Comment