Home Beauty Recenze Dr. Konopka’s Regenerační oční krém

Recenze Dr. Konopka’s Regenerační oční krém

by katerina
Sepsala jsem pro vás recenzi Dr. Konopka's regeneračního očního krému.

Krásný den, milí čtenáři,

mám na vás několik malých kvízových otázek. Jste vě věkové skupině do 28 let? Trápí vás občas podrážděné oční okolí s náznakem prvních vrásek? Cítíte v těchto místech únavu od celodenního soustředěného koukání do PC nebo knih? Odpověděli jste ano alespoň na dva z těchto dotazů? Pak mám pro vás jeden tip, se kterým bude vaše oční okolí jásat.

Dr. Konopka’s praktické dávkování

O designu Dr. Konopka’s jsem toho napsala mnoho. Nad čím se ale pozastavím, je tuba. Má nadstandardní objem 20 ml, což znamená, že krém vám vydrží zhruba 3 měsíce důsledné každodenní aplikace ráno i večer. Šroubovací víčko tentokrát není mrška a docela dobře se s ním manipuluje, nevyklouzává z rukou. Chválím přesné zakončení hrdla tuby. Je ideální na to, abyste jím přenesly krém z balení bez použité prstů. Tudíž se vyhnete nechtěné kontaminaci přípravku. Dávkování je navíc velmi přesné.  Tuba z plastu po spotřebování obsahu patří do žlutého kontejneru. Papírovou krabičku odevzdejte do modrého.

Sepsala jsem pro vás recenzi Dr. Konopka's regeneračního očního krému.

Lehký jako pírko

Na jednu aplikaci během vaší pečující chvilky, ať již ráno, či večer, postačí pokaždé pod očko nanést 4-5 ťupek krému. Ty následně rozpracujte jemným vtlačováním prostředníčkem nebo prsteníkem, jsou to něžné prsty, které zde pokožku nebudou příliš mechanicky namáhat. Textura tohoto kousku z arzenálu Dr. Konopka’s připomíná něco mezi krémem a gelem, je velice lehká. Snadno se vstřebává do pokožky. Nevytváří nepříjemný svíravý povlak, jako některé jiné podobné produkty. Naopak oční okolí uvolňuje. Dodává pocit hydratace. A jelikož je bez vůně, dobře spolupracuje také s citlivou pokožkou. 

Sepsala jsem pro vás recenzi Dr. Konopka's regeneračního očního krému. Sepsala jsem pro vás recenzi Dr. Konopka's regeneračního očního krému.

Dr. Konopka’s Regenerační oční krém a jeho výsledky

Zlepšuje mírně tonus pleti. Zmírňuje viditelnost prvních linek. Ale nazvala bych Dr. Konopka’s Regenerační oční krém spíše preventivní péčí, která postačí na ošetření pokožky do 26-28 let, také v závislosti nad tím, jak moc křehkou pokožku zde máte. Určitě pomáhá k udržení lepší hydratace. Zesvětluje kruhy pod očima, což se bude hodit, patříte-li mezi party animals. Po ránu pomůže s otoky. Celkově dodává jiskru očnímu okolí, která se přenáší do pohledu. Berte to jako velký kompliment složený tomuto krému. Já mám totiž pokožku extrémně křehkou, náchylnou a první vrásky jsem řešila už ve 22 letech.

Sepsala jsem pro vás recenzi Dr. Konopka's regeneračního očního krému.

Receptura s certifikací COSMOS NATURAL

Hydrolát z kořene anděliky lékařské, extrakt z komonice bílé zklidňují a posilují oční okolí, účinně bojují proti otokům a tmavým kruhům.

Extrakt z žita setého, olej a extrakt z plodů ostružníku maliníku, olej z kamélie olejné, extrakt z růže šípkové, šípkový olej mají výrazný regenerační efekt, zlepšují kvalitu kožní bariéry, mají vysoký podíl antioxidantů a vitamínů vč. vitamínu C, který pomáhá zesvětlovat barevné nerovnosti. Mají také mírné antiagingové účinky.

Sepsala jsem pro vás recenzi Dr. Konopka's regeneračního očního krému.

Olej z laskavce, olej z atlaského cedru, lněný olej, hydrolát z listů rybízu černého pomáhají vyživovat a stimulují obnovu buněk.

Květová voda z heřmánku, extrakt ze rmence sličného pokožku mírně vypínají, zesvětlují a především výrazně zklidňují.

Sepsala jsem pro vás recenzi Dr. Konopka's regeneračního očního krému.

Koupila bych si znovu Dr. Konopka’s Regenerační oční krém

Pokud by mi bylo ještě pořád 28 let, klidně bych si jej pořídila znovu. Ale moje pokožka potřebuje nyní intenzivnější a více vyživující péči, která bude ještě o něco efektivněji bojovat proti příznakům stárnutí. Jinak je to ale vynikající krém, který jsem nejraději používala v létě právě pro jeho lehčí konzistenci a kvůli tomu, že nedělal na kůži krustu. Mimochodem, zaplatíte za něj ne víc než 80 Kč.

Sepsala jsem pro vás recenzi Dr. Konopka's regeneračního očního krému.

Další články o značce Dr. Konopka’s najdete zde.

Jaké oční krémy máte rádi?

Těším se na všechny zprávy komentáře a brzy na viděnou u dalšího článku!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

Leave a Comment