Home Beauty Recenze: Oční sérum Dulcia Natural

Recenze: Oční sérum Dulcia Natural

by katerina
Recenze očního séra Dulcia Natural

Krásný den, milí čtenáři,

rozhodla jsem se po své pozitivní zkušenosti se značkou Dulcia Natural otestovat také jednu specialitu, kterou má v repertoáru. Slibuje vypnutí pleti, pohled laňky. Obojí beru všemi deseti! Jak tedy obstálo oční sérum Dulcia Natural se třemi typy kyseliny hyaluronové?

Oční sérum Dulcia Natural se zevnějškem nezapře

Dulcia Natural proslula svým ojedinělým obalovým designem, který je inspirován folklórními vzory. Přitom si balení zachovává důraz na efektivitu a střízlivost. To je přesně důvod, proč je mi tato slovenská značka sympatická. Jejich krabičky vybočují z komfortní čtvercové zóny svým trojbokým provedením. Nesplete si je. Sérum samotné se nalézá v 15ml velkém balení s pumpičkou. Funguje spolehlivě a je super na cesty. Tohle balení se prostě jen tak po kosmetické taštičce nerozlije. A svou velikostí je také vhodné pro leteckou přepravu. Ačkoli na tu my si s Aldou momentálně necháváme zajít chuť.  Etiketa je na lahvičce precizně nalepená, všechno lícuje. Chválím.

Recenze očního séra Dulcia NaturalRecenze očního séra Dulcia NaturalRecenze očního séra Dulcia Natural

Rozbal to, baby!

To složení člověku učaruje snadno. Oční sérum Dulcia Natural sestává z hydrolátu růže damašské, fermentované směsi sacharidů (které pomáhají zvlhčovat pokožku očního okolí), lipidy s kyselinou hyaluronovou. A tady bych se u poslední jmenované položky pozastavila. Jde o  to, že kyselina hyaluronová je v séru přítomna ve několika molekulárních velikostech, resp. hmotnostech. Proniká do hlubších vrstev kůže, působí ve škáře i na povrchu pleti. A to přesně předurčuje sérum k tomu dělat zázraky. Dále v INCI najdete ananas, mléčné proteiny, olivový skvalen nebo včelí vosk. Za povšimnutí stojí určitě extrakt z puchratky, která má podobné účinky jako botox, vyhlazuje a zjemňuje. Šípkový olej a mrkvový olej jsou zde také a řadí se mezi vynikající anti-age pomocníky. O jemnou svěží bylinkovou vůni se stará palmorůžový esenciální olej a ten tangerinkový. Tohle složení slibovalo velkolepou jízdu a byla jsem moc zvědavá.

Recenze očního séra Dulcia Natural

Aplikace a konzistence Očního séra Dulcia Natural

Není to gel, není to krém, je to lehoučká emulze nažloutlé barvy. Voní po bylinkách, já osobně cítím levanduli a palmorůžovou. Na jednu aplikaci mi stačilo zmáčknout pumpičku pouze jednou a dávku jsem vydatně podělali mezi oční okolí. Už při letmém doteku kůže emulze chladila. Jako bych slyšela hlasité aaachhh, které se ozvalo jako óda vděku kožních buněk. Oční sérum Dulcia Natural jsem postupně zapracovávala jemným vklepáváním. Hrála jsem si. A ono se bez protestů vpíjelo do pleti, bez krusty, bez nepříjemného filmu. Dokonale. Viděla jsem doslova, jak oční okolí v mžiku ožívá. Byla to nesmírně příjemná část mého ranního pěstícího rituálu. Je tu jedno drobné ale. Když se mi sérum dostalo asi dvakrát do oka, bylo to trošku nepříjemné. Malinko to poštipkovalo. Ovšem za pár vteřin patálie ustaly. Oko neslzelo, nebylo podrážděné.

Recenze očního séra Dulcia Natural

3, 2, 1…Teď: Otevři oči

Sérum mi dělalo společnost od května do poloviny srpna. A za tu dobu pro mne udělalo mnoho krásného. Začněme už příjemností samotného ranního nanášení (oční sérum Dulcia Natural jsem používala výhradně ráno). Do 30 minut od nanesení se kouzlo stávalo skutečností. Drobné linky vyhlazeny s takovou efektivitou, jakou jsem vídala jen u profesionální kosmetiky. Za necelých 500 Kč! Větší vrásky se vyžehlily, jako bych se dostala do rukou bohů omlazení. Oko se opticky otevřelo, pohled se rozzářil. Připadala jsem si opravdu jako po výplních kyselinou hyaluronovou. Jako po zásahu estetické dermatologie/chirurgie. Doteď jsem uchvácená, překvapená a zamilovaná! Sice je přípravek určen vyšší věkové kategorii, ale přiznám se, že za tento lifting a silný hydratační účinek bych ho měla ve své kosmetické výbavě ráda vždy.

Recenze očního séra Dulcia NaturalRecenze očního séra Dulcia NaturalRecenze očního séra Dulcia Natural

 

Navíc si perfektně rozumí s líčením, ať už se rozhodnu pro make-up a korektor minerální nebo konvenční. V pudrové či tekuté formě!

Moje doporučení

Oční sérum Dulcia Natural najde místo ve výbavě každé ženy a muže, kteří si přeji výrazně omladit oční okolí. Čím dříve jej do akce nasadíte, tím dříve vám poskytne výsledky, z nichž si pravděpodobně budete muset nechat přezkoumat zrak či zrcadlo. Nebudete totiž věřit tomu, že by nějaká přírodní kosmetika dokázala oční okolí tak vyžehlit a prozářit. Hodí se zejména na denní péči, pokud potřebujete probudit pohled a pleť. Pokud jej budete používat i na večer, doporučila bych jej zkombinovat i s očním krémem, ale to se také může stát, že se ráno probudíte omlazení podobně jako v české komedii Což takhle dát si špenát! Takový intenzivní zásah si pleť zaslouží  až po čtyřicítce, možná padesátce!

Recenze očního séra Dulcia Natural

Jestli bych si oční sérum Dulcia Natural pořídila opět? Bez diskuze! Ano, ano, ano!

Jaké máte zkušenosti se značkou Dulcia Natural?

A ráda bych tak poděkovala e-shopu Nuspring.cz za možnost tento produkt v rámci naší spolupráce otestovat.

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

1 comment

Martina 2.11.2020 - 8:09

Pěkná recenze a moc dobrý tip. Určitě vyzkouším, jak to bude fungovat, přeci jen vrásky s lety přibývají 🙂 Přeji krásné podzimní dny

Reply

Leave a Comment