Home Beauty Recenze: Lavera Hydro Sensation sérum

Recenze: Lavera Hydro Sensation sérum

by katerina
Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.

Krásný den, milí #blogfriends,

kdo se také neobejde bez pořádné dávky hydratace pleti? Jestli jste na tom jako já, hydratace je pro vás základ, tak nepřestávejte číst. Lavera, německá značka přírodní kosmetiky má v nabídce Hydro Sesation sérum, které si zaslouží pozornost.

Lavera Design: jednoduchý, ale tohle mi schází

O tom, jak je šikovný praktický obal se rozepisovat nebudu nikterak dlouze. Běžné balení hydratačního séra Hydro Sensation s pumpičkou funguje, jak má, nezasekává se a vytlačí pro mne na jedno stisknutí zcela ideální množství produktu. Víčko drží, nepraská. Design etikety odkazuje k jedné z důležitých složek, k řasám. Toť vše. Jednoduché a funkční. Možná bych ale ocenila, kdyby měla lahvička průhledný prvek a já mohla sledovat, jak sérum ubývá. Je to praktické a svým způsobem uspokojující.

Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.

Sérum Hydro Sesation ale voní jako drogerka

S parfemací séra Hydro Seensation jsem měla jistý drobný problém. Připomíná mi vůně pleťových produktů ze základních řad Alverde. Nejsem zrovna fanda. Je to taková oldschool, vlezlá vůně, s níž se nemohu ztotožnit. Konzistence připomíná řídkou mléčnou emulzi. Do pleti se hezky vstřebává, ale cítíte, že na ní nechává povlak. Pokožka se nedusí, neprotestuje, nepne. Pravý kámen úrazu nastává, když se blížíte k dalším krokům péče, zejména dennímu krému. V případě značky Kadalys, jejíž krémy jsou pro mě už svatý grál, si její produkty se sérem Hydro Sensation prostě nerozumí. Po dvou hodinách od nanesení mají tendenci se na pleti  produkty nějak drolit. Sáhnu si na pokožku, abych si promnula trochu kořen nosu a najednou cítím, jak se péče na kůži mění v drobné hrudečky a opadává. Sérum jsem zkoušela i s dalšími krémy drobátko lehčí textury. Tam to fungovalo lépe. Pokud však máte přípravky, které se vyznačují bohatou texturou, pravděpodobně budou po séru klouzat. 

Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.

Hydro Sensation: Hydratační efekt ano

Séru Hydro Sensation se nedá upřít, že s hydratací pleti pomáhá. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, výtažky  z hroznů, okurky a také mořských řas. Sedět by mělo většině typů pleti,  leč já sama mám pocit, že nejvíce toho udělá pro pokožku normální až smíšenou do věku asi 35 let. Sérum je lehké, poskytne vláhu, je celkem příjemné. Pokožku mírně zjemňuje, a tento efekt je nejpatrnější cca 7 hodin po nanesení. Vzhledem k tomu, že za 30 ml zaplatíte 379 Kč, není od věci si ho vyzkoušet. Pokud nesedne na tvář, můžete ho využít jako extra hydratační péči na suchá místa po těle. Tam se výborně osvědčil. Mořské řasy v produktu odvádí svou práci, určitě mírně zklidňují a zlepšují odezvu pleti na vnější podněty. Tento účinek je patrný asi 4 hodiny po nanesení. Pak poměrně rychle uvadá.

Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.

Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.

Verdikt

Já sama bych produkt podruhé nepotřebovala. Hrozně mě to mrzí, ale nemohu jinak. Na první pohled je složení velmi dobré, formule však nespolupracuje s dalšími přípravky. Osobně preferuji séra, která se dají spojit jak s oleji, resp. olejovými krémy, tak s těmi, které mají gelovou texturu. Na druhou stranu si  myslím, že jinak se bude chovat s produkty Lavera ze stejné řady (Hydro Sensation). Kombinování je vždy trochu ruleta, proto zase nemohu sérum hanět. Co slíbí, to plní. Tečka.

Recenze: Hydratační sérum Hydro Sensation od Lavera.

* Produkt jsem měla možnost otestovat v rámci barterové spolupráce se značkou Lavera. Děkuji značce Lavera za důvěru a spolupráci. Hodnocení se zakládá na mých poznatcích a popisuje zcela otevřeně mou zkušenost s produktem.

Které sérum od Lavery byste mi doporučili?

Těším se na vaše reakce, budu ráda, když mi dáte vědět na Instagramu!

 

You may also like

Leave a Comment