Home Beauty Recenze: Oční krém Purito je v mé top 3!

Recenze: Oční krém Purito je v mé top 3!

by katerina
Recenze očního krému Purito z yesstyle.com

Krásný den, milí #blogfriends,

já se pomaličku dostávám na dno krému, který byl součástí mé první objednávky na yesstyle.com – ano, je jím ikonický oční krém Purito Green Level Eye Cream. Proč jsem si ho oblíbila, napoví následující řádky.

Stylovky pod taktovkou Purito

Moc se mi líbí pojetí obalového materiálu u značky Purito. Přestože někdo tvrdí, že krabička být nemusí, těší mne, že je, má to své důvody také vzhledem k ochraně produktů při transportu. Jsou designově vymazlené, vyrobené z recyklovaného kartonu. Samotná tuba o nestandardním objemu 30 ml je vyrobena z plastu. Není opatřena pumpičkou, ale šikovně zúženým hrdlem pro přesnou aplikaci krému. Ta, musím konstatovat, ovšem není zase tak přesná. Většinou z krému vyprskne trochu víc, ale tomu jsem se za ty tři měsíce společného života už přizpůsobila. Na druhou stranu nemůžu o obalu říct nic špatného mimo této drobné výtky, která však na mé rozhodování o koupi produktu v budoucnu nebude mít žádný vliv.

Recenze očního krému Purito z yesstyle.comRecenze očního krému Purito z yesstyle.comRecenze očního krému Purito z yesstyle.com

Konzistence a aplikace – v texturách se Purito prostě vyzná

Tento oční krém není vůbec mastný, ale jestli něčím vyniká, tak skvělou aplikací, kdy  se do po očního okolí vstřebává rychle, skvěle se zapracovává prsty a nabízí pocit osvěžení. Hydratuje jako blahosklonně naladěná Dešťová víla. Přemýšlím, jak o tom přípravku psát. Protože mne napadají samé jednočlenné věty. Superlativy. Tudíž bude tento článek nejspíš velmi krátký.

Recenze očního krému Purito z yesstyle.com

Co tenhle korejský fešák umí:

  • Už při prvním doteku zklidňuje. Pocit relaxovaného očního okolí se udrží v pohodě až do večera, i když brejlíte do učebnic, komentářů zákonů apod.
  • Hydratace je tak špičková, že kdybych ve večerní rutině tento krok opomněla, vlastně si ani nevšimnu, že mi něco schází.
  • Vypíná pleť. Ale ne tak dobře jako můj favorit Antipodes s olejem z kiwi seed.
  • Vstřebává se rychle jako světlo. V tomhle je nejlepší ze všech krémů. které jsem kdy zkusila. Ideální parťák pro hektické ráno.
  • Nevoní. Takže bezpečí pro vaše citlivá kukadla nabízí.
  • Miluju složení s pupečníkem asijským (Centella Asiatica)
  • Hedvábná nemastná konzistence je perfektním společnicí pro nanášení make-upu, který v očním okolí díky krému nejen, že vypadá fantasticky, ale drží s razancí opravdu obdivuhodnou klidně 11 hodin. A ano, mluvíme o make-upu Catrice.
Recenze očního krému Purito z yesstyle.comRecenze očního krému Purito z yesstyle.comRecenze očního krému Purito z yesstyle.com

Pár slov k INCI Purito

Složení je bohaté nejen na extrakt z pupečníku asijského, ale také na peptidy, bambucké máslo, kyselinu hyaluronovou, panthenol, asiatikosid, asiatic acid, madecassic acid, makadamový olej, mokřadkový olej, arganový olej, deriváty olivového oleje, extrakt ze zeleného čaje a další látky. Je to směs přímo předurčená k excelentní hydrataci. To vám garantuju. Na přípravky pro oční okolí jsem pěkně náročná. A nešetřím kritikou, pokud je to potřeba. A tak si nemohu nedovolit jednu poznámku, abychom byli transparentní. Ano, jsou zde silikony. Ale ani to mne nezastaví, abych si tuhle lahůdku dopřávala pravidelně. Je to jededen z nejlepších přípravků, co jsem měla. A společně s Antipodes a Laverou tvoří mou nejlepší trojku v péči o náročnou pleť kolem očí.

Recenze očního krému Purito z yesstyle.com

Seženu i jinde než na yesstyle?

Seženete, ale pořádně se přitom plácnete přes kapsu. Balíčky do 150 euro e nebudou clít, ale DPH z nich zaplatíte. Pořád vás ale vyjde lépe, zvláště, když bývá v akci a jeho cena se na yessytle pohybuje kolem 12 dolarů amerických za kus. A s kódem INTUITIVE8 ještě ušetříte, místo pětistovky v ČR plaťte radši do čtyř stovek – to je přece lepší, ne? Nedělám PR yesstyle, jen mi přijde líto vyhazovat peníze, když je člověk může ušetřit a dostat to, co chce.

Tenhle krém jednoznačně doporučuji, bude sedět ženám od 20 do 35 let. Poskytne hydrataci, osvěžení, zklidnění, a právě tím se postará o pomalejší nástup viditelných projevů procesu stárnutí. Tenhle krém si zamilujete. Lze ho používat ráno i večer, ale pokud si přeci jen přejete více anti-aging efektů, na noc zvolte něco hutnějšího. Oční krém Purito můžete považovat za nejlepšího otevírače pohledů po prohýřené noci.

Recenze očního krému Purito z yesstyle.comRecenze očního krému Purito z yesstyle.comRecenze očního krému Purito z yesstyle.com

Už jste zkoušeli nějakou jihokorejskou značku kosmetiky? Jak se vám líbila?

Budu se na vás těšit i u dalších článků a postů!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

Leave a Comment