Home Beauty Řasenka Sensai 38 °C | Recenze

Řasenka Sensai 38 °C | Recenze

Nejspolehlivější řasenka, kterou jsem si podmanila svět

by katerina
Řasenka Sensai 38 °C - Recenze: Dodá objem, natočí a prodlouží.

Krásný den, milí čtenáři,

vítám vás u recenze s velice ambiciózním podtitulkem. Ale neměnila bych na něm jediné. Řasenka Sensai 38 °C mě totiž naprosto přesvědčila a do šuplíku smetla všechny ostatní oblíbené kousky včetně zvučných jmen jako Dior, Lancome a Chanel.

Láska ke hranám v podání řasenky Sensai

Netajím se tím, že mne fascinuje design, který pěje ódy na hranaté tvary. Designéři značky jako by to věděli. Řasenka Sensai má totiž překrásný obal, v němž společně hrany ladí s oblinkami, což se vždy nepovede. Zde je však výsledný vzhled elegantní, luxusní, minimalistický. Já mu propadla. Tato řasenka je ozdobou mého kosmetického stolku. Povrchová úprava ve vysokém lesku dodává celé tvarové kompozici na vyšší plastičnosti (byť je to vykoupeno tím, že na povrchu je vidět každičký dotek). Je to dokonalá souhra.  K tomu celému ladí i naprosto minimalistické logo jak výrobce tak 38 °C ve zlaté barvě. Je to skvost. Ale jestliže jsem nadšená z designu, tak si počkejte na vlastní obsah.

Řasenka Sensai má krásný design dokonale vyvažující hrany a obliny.

I krabička, v níž vám řasenka dorazí je překrásná, jen bych jí do vínku dala tisk černý, ale opravdu uhlově černý s lesklým laminovaným povrchem.

Řasenka Sensai 38 °C - Recenze: Dodá objem, natočí a prodlouží.

Konečně kartáček se štětinkami i na ty nejkratší řasy

Jestli jsem byla kdy unesená z kartáčků řasenek Estée Lauder nebo Lancome (Grandiose), pak v případě řasenky Sensai jsem skákala radostí dva metry vysoko. Klasický velice hustý kartáček se štětinami, které se spirálovitě ovíjí jako matrice DNA dokola se nacházejí v maličkých snopečcích. Ty umožňují štětinkám vykukovat na všechny strany tak, že zachytí nejen i ty nejmenší řasy, ale dokonce i takové, které rostou nedisciplinovaně rovně nebo šejdrem. Shrnu to. Tento kartáček je vyslyšením modliteb nás všech, které nemáme řasy bůh ví jak husté, čert ví jak natočené a kdo ví jak dlouhé. Podebere každičkou řasu a už při prvním tahu ji obalí uhlově černou maskarou. Nikdy jsem neměla tak dobrý kartáček, který by řasy tak precizně:

  • zahustil,
  • prodloužil,
  • vytvaroval a pozvedl,
  • oddělil.

Je to můj splněný sen.

Krásné řasy mám až s touto řasenkou od japonského výrobce Sensai.

Robustní úchop řasenky Sensai: pozitivum nebo negativum?

Přestože jsem se bála toho, jak se mi v mých krátkých baculatých prstíčcích bude manipulovat s poměrně robustním víčkem řasenky, žádná tragédie se nekonala. Mile překvapila i délka aplikátoru. Patří totiž k těm kratším. Díky tomu, že je držátko  robustní a délka aplikátoru nijak závratná, máte šanci líčit i v docela neobvyklých úhlech bezpečně bez umazání make-upu nebo nehod v očním okolí. Prostě přiložíte k řasám, zapřete se pohodlně o tvář a s klidem v ruce i duši nanášíte. Je to báječné. Jedna radost. Navíc hranolový tvar vršku krásně padne do ruky a skvěle se drží.

Úchop řasenky je trochu robustnější, ale nakonec nezklamal.

Milá řasenko Sensai, nevázne to s výdrží?

To je asi otázka, která vám všem, milí čtenáři vrtá hlavou. Byla jsem hodně zvědavá. Přeci si denně nepořizuji řasenky za 1000 Kč. Kromě toho, že se s touto kráskou v elegantním černém kabátku nádherně pracuje, tak je výsledek mimořádně odolný, stabilní a trvanlivý. Mám problém s tím, že se mi řasenky obtiskávají pod oko. Podotýkám, že líčím pouze řasy vrchní. I značkové či voděodolné mívají po čtyřech či pěti hodinách problém udržet se na svém místě. Většinou si odběhnu na toaletu, vylovím pohotovostní štětičku a utírám tu Adamsovic katastrofu pod očima.

Řasenska Sensai má excelentní výdrž. A recenzuje se za odměnu.

Takže přátelé, Sensai se chová jako dáma, královna, nezdolná bojovnice a něžná kráska. Ráno v osm nanesu, v osm večer odličuji prakticky v totožném stavu. Pod očima se pandí kruhy nedělají. Jedinou výjimkou je větrné počasí, kdy oči slzí, ale i na to jsem vyzrála. Brýle. Během dne nemusím řasenku vůbec upravovat, opravovat. Skutečně je výsledek bezchybný celý den. Takovou řasenku jsem hledala celý život a našla po třiceti letech.

Opravdu řasenku Sensai 38 °C odlíčíte vodou?

Jo, jde to. Dobře. Moje metoda? Kosmetický tampon, teplá voda, alespoň 38 °C (to v názvu totiž není jen tak). Přiložit na víčko a stahnout směrem dolů. Uhlově černá vrstva z řas sjede jako po másle. Je to jako tubus, z něhož něco vyjímáte. Hmota po řasách navlhčených teplou vodou sklouzne s lehkostí baletky. Ale pro vás, kteří preferujete běžný odličovač očí mám též dobrou zprávu. Zvládnete se odlíčit bez průtahů a nepříjemností. Tamponek s odličovačem přiložit, chvilku setrvat a stáhnout směrem dolů. Podruhé, potřetí. Hotovo. Dokonce funguje i micerálka, ale tou já se odličuji tuze nerada. Ne každá je totiž mým kukadlům příjemná.

Ten obalový design Sensai by si zasložil cenu.

Když zjistíš, že nic jiného nepotřebuješ

Tehdy máš opravdu to pravé ořechové. V kostce můj vtah k řasence Sensai 38 °C. Já bych neměnila. Na světe není lepší řasenka. Pro mě. Doufám, že se nechystají dělat žádnou reformulaci. Takhle je totiž produkt naprosto parádní. Navíc nevoní, nesmrdí, což se o jiných high-endech mnohdy říct nedá. Nedráždí oči, ani když pláču, ani když mě bičuje vítr. Je to dokonalost v elegantním černém kabátku. A o svou čarovnou moc se dělí s každým, kdo se rozhodne ji použít jako magickou hůlku. S jejím kouzlem totiž krátké nevýrazné řasy najednou zkrásní, jako by snad vstoupily do jiné dimenze.

Máte s řasenkami Sensai zkušenosti? Kdo z vás také bojoval s výdrží u této kategorie produktů?

Budu se na vás těšit u dalšího článku!

You may also like

2 comments

alžbeta 13.4.2022 - 11:43

NAprosto súhlasím. Rovnako mám problém s pandími očami či mám riasenku vodeodolnú normálnu lacnú drahú – všetko po 3 hodinách urobilo flaky. toto drží krásne celý deň

Reply
katerina 13.4.2022 - 11:45

Krásný den, moc děkuji za komentář! Tato řasenka je skutečný zázrak, doufám, že ji nikdy nepřestanou vyrábět, je to náš záchranář!
Mějte se krásně a užívejte si hezké jarní dny,
Kateřina

Reply

Leave a Comment