Home Beauty Lift Express od GERnétic | Recenze ampulí

Lift Express od GERnétic | Recenze ampulí

Ampule, které změnily moje uvažování o plastické chirurgii

by katerina
Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Zdravím vás u nového článku, milí čtenář,

v kosmetickém světě nejsou ampule žádným nováčkem. Ale značka GERnétic je naplnila revolucí. Au revoir vrásky, linky, povadlosti, mdlosti. Na pleti 30+ už si neškrtnete. To mně i vám ampule Lift Express láskyplně zaručí. Mně už to tyto krásky předvedly.

Nejsou ampule jako ampule

Nejprve se vydáme do světa kosmetickým ampulí, tedy té, alespoň se to říká, nejkoncentrovanější péče, jakou si můžete dopřát. Ve většině případů bývají zaměřeny na jeden dílčí úkol – hydrataci, rozjasnění pleti, lifting. Obvykle mají jednu hlavní a až tři vedlejší aktivní složky – vitamín C, A, E, kyselinu hyaluronovou, peptidy, kyselinu glykolovou, peptidy. Zaměřují se na jeden problém nebo jednu jedinou tužbu-službu. Ale neposkytují pleti v určitém životním období komplexní péči. V tom je GERnétic právě jiný.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Na trh loni v září značka uvedla dvoje ampulky. Mimo Lift Express, které jsou určené pro pokožku po třicítce, ještě Tenseur Flash, které ocení ženy 40+. O nich bude psát moje maminka. Obě týdenní kúry v ampulích jsou zaměřeny na celkové ozdravení pokožky v daném věkovém segmentu a vyzmizíkování projevů stárnutí pleti.

Lahodná kosmetická bonboniéra Lift Express

GERnétic je v obalové politice spíše konzervativní. Drží si design, který funguje roky. Ovšem balení ampulek mi připomíná něco, co se vždycky bude dobře prodávat. Bonboniéru! Kolekci, výběr těch nejlepších pralinek či lanýžů. Něco, na co  budete mít chuť. Já tedy určitě. Decentní krabičky vypadají fantasticky a například jako dárek udělají nejen radost, ale také důstojnou parádu. Jsou chic. Neměnila bych na nich snad nic, možná ještě drobátko vyprecizovat ty vlastnosti, které nás fotografy trochu pobuřují, ale to běžného smrtelníka nemusí zajímat. Minimalismus, zlatá a bílá. Moje gusto.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Také otevírání je příjemné a precizní a krabička je tak hezká celý týden, až do poslední vyprázdněné ampule. Pokud jí tedy neprovedete něco strašlivého. Uvnitř krabičky je lůžko, v němž jsou kosmetické ampulky stabilně uloženy. Proto bych se ani přenášení nebála. Jste-li ale posedlí dokonalou čistotou, tak nevím, zda vás nebudou na lesklém skle dráždit viditelné otisky prstů… Pro forenzní zlatý důl, naleziště důkazů. Pro lidi, kteří mají rádi čisté krásno možná trochu iritující.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Nasadit, odlomit a nakapat

Otevřít ampulky je snadné. GERnétic do každé kazety přikládá už z výroby nástavec na odlomení a dávkovací pipetu. Odlomení s nástavcem jde hladce. Nasadit, odlomit. Žádná raketová věda. Jen pozor, odlomený vršek není v nástavci poté nějak fixován, nezapomeňte si ho vždy vyklepnout do dlaně. Vypadl mi a já už si na něj jednou úspěšně šlápla. Naštěstí v pantoflích.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.Recenze ampulí GERnétic Lift Express.Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Poté ampulku Lift Express opatřete pipetou. Ampuli si zespodu přidržte palci. Ukazováčky natlačte pipetu na odlomené hrdlo, dokud neuslyšíte dvojité zaklapnutí. Jde to poněkud ztěžka. Nevzdávejte to. Poté klepněte tekutinu do pipety a můžete začít dávkovat po kapkách. Nesnažte se pipetu mačkat bez tekutiny. Vznikl by podtlak a ampulka by z ní poté vyletěla. Mně takto přeletěla přes celou místnost. Málem jsem ji nenašla. Naštěstí se nerozbila, ale část cenného obsahu zůstala na podlaze.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.Recenze ampulí GERnétic Lift Express.Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Pokud by vás pipetka neoslovila, lze sérum ze skleněné ampule vyklepnout přímo do dlaně. Díky pipetě  můžete kapat rovnou na obličej. To bez ní nezkoušejte. Skleněná hrana by vás mohla jinak na tváří škrábnout. Tedy buď pipeta a rovnou kapat na tvář. Nebo bez pipety do dlaně a pak na tvář.

Efleráž, prosím

Sérum se neroztírá, ale zapracovává efleráží. Nanést na příslušná místa a pak vpracovat jemnou tlakovou masáží. Vždy na předem odlíčenou a vyčištěnou pokožku. Lift Express od GERnétic se za chvilku vstřebá. Svou konzistencí připomíná vodičku, která do pokožky proniká rychle. Není lepivá, není to gel, není to emulze. Pokožka ji zhltne zhruba stejně rychle jako běžné hyaluronové sérum nebo sérum s niacinem.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.Recenze ampulí GERnétic Lift Express.Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Na pleti je komfortní. Ovšem jako většina přípravků GERnétic může zpočátku mírně poštipkovat, než si složení kožní buňky oťukají. Membrány je pak vpustí dovnitř a za dvacet vteřin vůbec nevíte, že se zvedla vlna prvotní průzkumnické nevole buněk. Mimochodem, a to bych ráda zdůraznila, ne každá kosmetika má molekuly na tak sofistikované úrovni, aby skutečně prošly do mezibuněčného prostoru a  následně přes membrány až do cílových buněk. Ale tato francouzská značka tuto technologii má. A podle toho vypadají výsledky.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.Recenze ampulí GERnétic Lift Express.Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Parfemace? Ano, jemné aroma postřehnete, je odvozeno od tradičních vonných kompozic GERnétic, mně nejvíce připomíná Synchro. Tenseur Flash má možná vůni o něco zajímavější, ale ten budu potřebovat až za deset let.

Doplním, že po Lift Express by mělo následovat ošetření pleťovým krémem. Díky tomu je liftingový efekt příjemnější. Bez aplikace krému (podotýkám, že jsem nestíhala a prostě na sebe tentokrát zapomněla), pokožka poměrně táhne. Takže vás sama upozorní na to, že je na čase dopřát trochu lásky hydrolipidové bariéře oblíbeným mazadlem.

Jsou dva mililitry Lift Express už moc?

Jak se to vezme. Podle výrobce je to množství zcela přiměřené, abychom si ošetřili tvář, krk i dekolt. Ale ruku na srdce, kdo z vás opravdu dennodenně sérem ošetřuje partie od klíčních kostí k horní linii bradavek? Já sice ano, ale ne pokaždé. Krk vždy. Dekolt jednou za dva až tři dny, zejména večer. Takže co dělat, když zbyde?

Vyřešila jsem to jednoduše. Novou ampuli jsem vždy otevírala ráno. Jelikož se účinek uvolňuje postupně, je ranní aplikace nejvhodnější a zajistí trvalý efekt během celého dne.  Pokud něco zbylo, ampulku jsem si uložila na kosmetickém stolku a využila jsem ji znovu při večerní péči, opět na místo séra. I já sama na sobě, a to tvrdím, že o sebe pečuji zodpovědně, mám jisté rezervy, jak se zdá. Takto v průběhu 24 hodin  svou pokožku neošidíte o optimální množství aktivních látek. A to je klíčové.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Před svátečními dny aneb Lift Express umí rozhodně víc, než slibuje

Sedmidenní kúru jsem zahájila  týden před Štědrým dnem. Chtěla jsem se pod stromečkem vyšvihnout a být krásná. Kdy jindy také zářit! Mimo to mě rovněž v posledním předvánočním týdnu čekaly narozeniny. Bylo zcela nemyslitelné testování odkládat!

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Lift Express den za dnem

  1. Během prvního dne jsem cítila mírné mechanické vypnutí pleti. Byl to spíš pocit, než viditelná odezva. Ale vnímala jsem, že se něco děje.
  2. Ve druhém dni jsem pocítila nejsilnější poštipkování pokožky. Nebudu vám lhát. Problematická zóna kolem úst a nosu se ozvala, protože jsem u mamky ochutnávala cukroví z pšenice. No jo, já vím, jsem na ni alergická, tak co do té krabice hrabu… Ale když to tak pěkně vonělo!
  3. Třetí den jsem si začala všímat toho, že je pleť rozjasněná a zářivější.
  4. Čtvrtý den jsem na sebe hleděla do zrcadla s tím, jestli si moc nefandím. Make-up na pleti seděl znatelně víc. Textura pokožky byla vyhlazená a póry stažené. Bázi pod make-up jsem nezměnila. Pozorovala jsem zlepšení hydratace pleti.
  5. Během pátého dne jsem viděla, že se více vymodelovaly partie lící. Jako by je někdo vytáhl na špagátech. Liftingový účinek potvrzuji.
  6. Předposlední den a já nevěřícně kroutila hlavou nad  tím, kolik má pleť energie. Byl to skokový rozdíl v celkové jasně viditelné vitalitě.
  7. To už jsem prostě zírala a říkala si, že plastického chirurga díky této péči potřebovat nebudu, možná tak v sedmdesáti. Dokonce i ty otravné linky kolem očí byly vyhlazené, kontury tváře i kolem brady a čelistí vypnuté. Dokonce to vypadalo, že i podbradek se dal díky tomu liftujícímu efektu na ústup.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Pět týdnů kontury od Michelangela

Skončilo to tím, že jsem se na sebe pořád musela dívat v zrcadle jako nějaký narcis v transu. Od kosmetiky GERnétic jsem očekávala hodně. Ovšem toto? To mne usadilo! Kúra Lift Express funguje! A to víc než skvěle! Předčila všechna má očekávání. Ale co mě dostalo ještě víc? Efekt vydržel znatelný ještě tři týdny po ukončení kúry a vyprchal postupně v dalších dvou týdnech. Pleť působila super vitálně a vypadala vymodelovaná jako od Michelangela víc než pět týdnů! Na škálách měřících sebevědomí bych měla skór vyšší určitě o patnáct, možná dvacet procent. Tak jsem se sobě líbila. Považujte Lift Express za kúru nejen pro pleť, ale také pro duši! 

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Tady na snímku vidíte mou pleť v době začátku kúry. Byla trošku rozdrážděná a objevily se na ní pupínky. Nicméně lze vidět, že kontury kolem brady a lící zdaleka nejsou tak vypnuté, jako na snímku po.

Tip: Expresní oživení s Lift Express

Pokud se chystáte na důležitou akci a chcete pokožce pomoci vypadat zdravě a naducaně, je možné jednu ampulku použít také samostatně jako S.O.S. zkrášlovadlo pár hodin před gala večerem, party, veselkou apod.

Copak do té zázračné vodičky dávají?

Vypůjčím si slova z oficiální tiskové zprávy: „Sérum v ampulích Lift Express má okamžitý mechanický vypínací efekt. Chová se jako silný, ale vratný svalový relaxant. Působí na kontrakci svalu, čímž předchází prohlubování vrásek.“

Toto dělá normálně ve světě estetické medicíny zejména botulotoxin. GERnétic ale nakombinoval několik zajímavých aktivních látek, které dohromady dávají tento luxusní liftingový efekt. Výtažky ze semen „Tara“ Sapanu ostnitého pokožku výrazně vypínají. Obsahují antioxidanty a také látku galaktomanan, která pokožku zvlhčuje. Biotechnologicky upravené molekuly mají účinek s pozvolným uvolňováním. Při pravidelné aplikaci zabezpečují kumulativní účinek, který přetrvá i po ukončení kúry.

Recenze ampulí GERnétic Lift Express.

Výtažek „Mafane“, přesněji fytomolekula spilanthol získaná z Plamatky zelné, je proslulý pro své liftingové schopnosti. Působí na kontury tváře a pokožku vypíná. Přitom ale upravuje funkce kůže zevnitř. Někdy se „Mafane“ říká také rostlinný nebo přírodní botox. Je bezpečný, neinvazivní. Podle některých zdrojů dokáže redukovat vrásky až o 80 %.

Extrakt z kořene čekanky hraje významnou roli v syntéze kolagenu, proto umožňuje Lift Express hloubkovou regeneraci a zachování elasticity pokožky.

Shrnutí: Ano!

Když vezmu v potaz, že se kúra Lift Express nám třicítkám doporučuje jednou za půl, případně čtvrt roku, je přesně na sedm dní a stojí 1164 Kč, připadá mi částka s ohledem na výsledek příznivá. Já si určitě Lift Express s radostí pořídím zase příště. Stojí za každou penny. Rozdíl ve struktuře pleti, její vitalitě a hydrataci je světový! Za mě ano!

Už jste ve své pečující rutině někdy ampulky přivítali? A lákají vás tyto?

Budu se těšit na vaše komentáře a zprávy, ať už tady nebo na IG. Na viděnou u dalšího článku!

 

You may also like

Leave a Comment