Home Beauty Zeštíhlující zábal Enveloppement Minceur | Recenze

Zeštíhlující zábal Enveloppement Minceur | Recenze

Aneb za 90 minut o 1,5 centimetrů v pase méně s GERnétic

by katerina
Recenze tělového zábalu Enveloppement Minceur od GERnétic.

Krásný den, milí čtenáři,

dnešní recenze bude ódou na nejkvalitnější zelený jíl a mořské řasy. Tato dvojice je základem tělového zeštíhlujícího zábalu neboli wrapu Enveloppement Minceur, který jsem v Kosmetickém studiu GERnétic podstoupila. Ošetření mě skutečně bavilo. A výsledky ještě víc. A kromě toho vám představím ještě dvojici mých oblíbených kosmetických zeštíhlovačů.

Že za 90 minut nezhubnete? Zábal Enveloppement Minceur ví, jak na to

Jestli se v loňském roce značce GERnétic povedl nějaký gól, pak to, že jejich vědeckovývojový tým vymyslel recepturu a postup, s nímž po devadesáti minutách v kosmetickém salonu odcházíte dokonce až o jednu konfekční velikost spokojenější. Když se novinka představovala, taky jsem si klepala na čelo, copak je to zase za hoax. No, není. Teď to už moc dobře vím. Nejen já, ale i řada dalších zákazníků, žen i mužů, si odzkoušela, že přijít o 1 až 2,4 cm v pase nebo přes boky není v podání tohoto zábalu vlastně žádný problém.

Proč je ten zeštíhlující zábal takový balzám?

Odpověď je ukrytá v několika rozměrech. Za prvé tu máme složení zábalu, které kombinuje tzv. Montmorillonit. Jedná se o nejkvalitnější zelený jíl na světě, který svou pohádkově nevzhlednou barvu získal díky vysokému obsahu minerálních látek, především pak železa. Ale nenechte se mýlit, je plný i dalších minerálních substancí, které umí pěkně vybudit metabolismus a detoxikovat: hořčík, mangan, křemík, vápník a další. I proto se zelený jíl užívá v léčbě nejen trávicího ústrojí, ale také pokožky. Jeho efekt také záleží na tom, jak je zpracován. Pro účely zábalu je mikronizován, tedy semlet na prášek, jehož částice dosahují rozměrů několika málo mikrometrů. Lépe uvolňuje všechny látky a snáze ty špatné odpadní vstřebává.

Francouzský zelený jíl v akci - GERnétic.

Francouzský zelený jíl

Nedílnou součástí Enveloppement Minceur je také směsice tří mořských řas, které jsou zpracovány stejným způsobem jako jíl. Ovšem pozor, žádná ze složek není zpracována za vysoké teploty, dalo by se říci, že se spokojíme s hodnotami do 40-42 °C, tedy s raw kvalitou, kdy zůstávají zachovány všechny aktivní složky v co nejpřirozenější a nejdostupnější podobě.

Trojice synergicky působících řas ve formuli Enveloppement Minceur

Řasa kelp je jako biologická továrna zdraví prospěšných látek. Obsahuje sulfátové polysacharidy, mezi nimi i askofylanany, které mají vynikající antioxidační účinky. Najdeme zde selen, železo a zinek, nebo vitamíny A, B3, peptidy, aminokyseliny a další. Chaluha bublinatá si získala věhlas pro svůj obsah beta-karotenu, zvlhčujících látek, jódu, brómu, zinku, manganu, selenu a křemíku, alginových kyselin a fukoidany. Některé studie naznačují, že může podporovat lipolýzu čili štěpení tuku. Ruducha (červená řasa) z rodu Corallina má za úkol pokožce dodat velmi dobře využitelný vápník, který ji pomáhá zklidňovat. V součtu obsažené řasy pokožku remineralizují, zpevňují a vyhlazují a současně s jílem ji detoxikují.

Dovolím si také vypůjčit jednu z citací tiskové zprávy, abychom so představili, jak neuvěřitelně výtěžná je například řasa kelp:

Abyste si dokázali představit, jakou biologickou hodnotu tento druh řasy má, nabízím malé srovnání. Obsahuje totiž 14x více vápníku než kravské mléko, 5x víc hořčíku, než je v hořké čokoládě, 6x více draslíku, než najdeme v banánech, a 6x více železa, než je ve špenátu.

— Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic.

Vybavení při tělových procedurách GERnétic.

Zeštíhlující procedura Enveloppement Minceur

Strach z měření a proporcí

Když se do salonu vydáte, počítejte s tím, půjdete do naha. Ale klid, nikdo to nehodnotí, jak vypadáte. Gerneticienne jsou tady pro to, aby vám udělaly lepší den, aby podpořily váš půvab bez ohledu na výchozí stav. Jsou to boží ženy obdařené znalostmi, dovednostmi a skvělou kosmetikou GERnétic. Jen co si odložíte, kosmetička si vás přeměří: v pase, přes hrudník, boky, stehna, zadek. Hodnoty vám sdělovat nemusí, pokud nechcete. Stačí si říct. Po proceduře totiž následuje další měření, které má za úkol poskytnout vám zpětnou vazbu o úspěšnosti zeštíhlujícího zábalu Enveloppement Minceur.

Já doporučuji jedno. Vyslechněte si, o kolik cm jsme během zábalu přišli. To je motivační a radostné sdělení, které vás do salonu požene zase a znovu. S chutí se budete vracet a udržovat si figuru.

Příprava na zeštíhlující zábal

V GERnétic platí jedno pravidlo, které by mělo platit všude. Chceš-li co největší prospěch z péče míti, musíš nejprve odumřelých buněk zbavena býti. Ano, přípravou je důsledná gomáž neboli peeling celého těla. V Kosmetickém studiu GERnétic máte k dispozici sprchový kout s peelingem Nettoyant Gommant Marin, což je podle mě peelingová špička našeho trhu. Než se svezete na lehátko, kosmetička vás pošle do koupelny, vy se pěkně gomáží promasírujete a hotovo. Nebo si peeling můžete udělat doma. Neměl by být ovšem mastný, přes mastnou vrstvu bude pokožka izolována od prospěšných látek z kosmetiky, která se při proceduře používá.

Recenze ekologického tělového peelingu od GERnétic Nettoyant Gommant Marin Corps.

Pohoda na lehátku, značka Lympho

Stimulační tělové tonikum Lympho je první hvězdou, která se v proceduře využívá. Jejím úkolem je otevřít kůži, rozpohybovat mízu, a tím celkově stimulovat cirkulaci tekutin a detoxikaci. Všichni dobře víme, že když stojí míza, stojí také efektivní odstraňování odpadních látek z těla. Ale opakování je matkou moudrosti. Tato příjemně vonící průzračná kapalina se nanáší na celé tělo, od nohou směrem k srdci. Od konečků prstů směrem k srdci. Zepředu i zezadu. Pokud by vám bylo chladnu, nechte si v salonu přitopit třeba na 27 °C. Všechno lze, jde o váš komfort. Já jsem třeba horkokrevná, mě bohatě stačí 24 °C.

Tělové stimulační tonikum Lympho od GERnétic tělové proceduře Enveloppement Minceur.

S kapkou ravensary a Huile de Beauté

Následně může kosmetička využít také aromaterapii. V mém případě to bylo několik kapek energetizující a psychiku mile stimulující esence z ravensary. Zuzana Bělíková, která mě měla na starost, už ví, že na produktu Gerthérapi, který tuto esenci také obsahuje, už jsem vlastně závislá. Poté se ke slovu v rámci procedury s Enveloppement Minceur dostal tělový olej Huile de Beauté, který obsahuje esenci z ranvesary a citrónové trávy. Pro moje smysly koncert. Tento příjemný přípravek obsahuje vysoce výživné, regenerační a obnovující oleje z hroznových jadérek či makadámie. Vypůjčím si slova z popisu na webu, je totiž zcela přesný :

Přípravek regeneruje buněčné membrány, restrukturalizuje tělesné tkáně a chrání kůži. Jeho detoxikační a antioxidační účinky jsou účinným nástrojem proti stárnutí.  Díky výjimečnému složení podporuje lymfatickou a krevní mikrocirkulaci, posiluje povrchový kožní film a zlepšuje hydrataci. Huile De Beauté stimuluje imunitní systém, působí antimykoticky, vyživuje, vyhlazuje, změkčuje a tonizuje pokožku.

Příprava produktem Huile De Beautéod GERnétic.

Doporučuji vám vřele někdy ošetření tímto tělovým olejem podstoupit. Tak hebkou, silnou, svěží a zregenerovanou pokožku jsem nikdy po ničem jiném neměla. A to nejsem velký zastánce olejů. Bývají na mě hutné. Tento je však překvapivě příjemný, lehký a vstřebává se jako by se snad jednalo o olej suchý.

Laskání bahýnkem Envelopement Minceur

Hmota v suchém stavu má šedozelenou barvu. Po rozředění vodou až šedozelenobéžovou barvu. Uchovává se v termosce. Jednak má teplo pozitivní vliv na účinky, druhak zajišťuje větší komfort během nanášení. Jakákoli směs s vodou ochlazuje a studí, pokud není alespoň trošku ohřátá. Stejně jako všechny předchozí vrstvy, i tato se důkladně nanáší ze všech stran. Nohy, zadek, břicho, hrudník, záda, vlastně až ke krku (ne na něj). Pak vás Gerneticienne hezky zabalí do termofólie, deky, ručníků, prostěradel. Jak n tom kokonu čekáte, až se z vás po dvaceti minutách vylíhne ten krásný motýl.

Recenze tělového zábalu Enveloppement Minceur od GERnétic.

Čekání si můžete zpříjemnit, třeba se s kosmetičkou dohodnout, že vám mezitím udělá ošetření pleti, promasíruje šíji, pokožku hlavy apod. Doporučuji takové chvíle a možnosti využít, třebaže bude finální cena trošku vyšší. Ten relax za to stojí!

Masáž šíje neuškodí.

Po dvacetiminutovce vás kosmetička vybalí a vy běžíte do sprchy. Na ruku navléknete žínku a bahýnko smýváte. Jde to překvapivě lehce. Na mýdlo nebo sprcháč zapomeňte! Je dobré na kůži udržet všechny ty látky, které prospívají vaší figuře. Mýdlo by prostě odmastilo kůži, smylo olej i v něm zachycené minerální substance ze zábalu. A to nechceme.

Zpět na značky: závěrečná péče a její dvoudenní dozvuk

V závěrečné péči máte na výběr, ale nebojte se naslouchat radám své kosmetičky. Se Zuzkou jsme v rychlosti probraly mé potřeby a vyplynula z toho následující kombinace: na bříško tukožroutský krém AdipoGasta, na nohy, paže, záda, zadek lahůdka pro nadšené sportovce GERthérapi.

Recenze tělového krému Gerthérapi od kosmetiky GERnétic.

Když jsem ze salonu po proceduře odcházela, měla jsem džíny volnější, a to přesně o 1,1 cm v pase. Funguje to. Prosím, kdo potřebuje být expresně krásný v šatech před svatbou či jinou společenskou událostí, zvedejte telefony a objednávejte se. Po zábalu nezapomeňte zvýšit příjem tekutin, obraťte do sebe třeba o 4 sklenice vody více, než býváte zvyklí, přidejte o hrníček/kotlíček víc bylinkového čaje. Detoxikační efekt je silně závislý na pitném režimu.

To nezajímavější se dělo až pak

To nejzajímavější se ale dělo zhruba dva dny po samotném podstoupení zábalu Enveloppement Minceur. Doma jsem do sebe na doporučení Zuzky obrátila ten den pár skleniček vody navíc, dva velké čaje (já menší hrníčky než 350 ml nepoužívám). Odvodnění se u mě dostavilo až druhý den od procedury. Z 1,1 cm byly najednou dva. Tělo mělo sice pomalejší odezvu, ale o to výraznější. Oblečení mi sedlo skvěle. Cítila jsem se plná energie, sexappeal jsem si troufla nekontrolovatelně vyzařovat do okolí. Výsledek si pochvalovala nejen zapomenutá garderoba, ale také okolí si všimlo, že je něco jinak. Moc pěkné!

Občerstvení a pitný režim po tělovém zábalu Enveloppement Minceur od GERnétic.

A jak výsledky udržet?

Tak za prvé, dopřejte si zábal Enveloppement Minceur jako kúru. Já to neudělala a doteď lituji. Nejlepší čas to napravit. Doufám, že mi u Zuzky ještě necháte volné místečko! Když absolvujete sérii 6-8 ošetření s týdenním až 14denním odstupem, budete mít, troufám si říct, klidně o dvě konfekční velikosti menší objem těla. Když k tomu navíc přidáte ještě více zeleniny a ovoce na úkor fastfood dobrot, krapet cvičení, nedivila bych se, pokud byste oblékli svoje staré džíny z vysoké.

Adipo Gasta jako má ranní cesta

Já od GERnétic využila ještě další dva zlepšováky pro udržení výsledků. Produkty Adipo Gasta a Gerthérapi. První jmenovaný jsem cíleně každé ráno aplikovala na bříško a boky. Hezky krouživými pohyby po směru hodinových ručiček, aby se aktivovala peristaltika. Ačkoli zrovna s trávením, až na tu mou alergii, obtíže nemám, zácpu jsem měla naposledy tak před dvěma lety. Adipo Gasta má za cíl zlepšit odbourávání tukových polštářků několika způsoby: masáží zlepšujete trávení a prokrvujete oblast bříška, obsahem buněčného trenéra ve formuli si produkt vyhledá hypetrofované tukové buňky a pomáhá je vyprázdnit, speciálním komplexem látek by měl přispět k harmonizaci „náhlých“ chutí hlavně na sladké. Mimochodem, věděli jste, že přehnaná chuť na sladkosti může indikovat, že v těle máte zánět, nebo se prozánětlivě chová ona tuková vrstva, kterou si na bříšku nosíte?

Recenze zeštíhlujícího krému Adipo Gasta od GERnétic.

Adipo Gasta od GERnétic - recenze.
Masírujte po směru hodinových ručiček, aktivuje se peristaltika a zlepší fyziologie.
Adipo Gasta od GERnétic - recenze.
Adipo Gasta se vždy natírá také na chodidla.
Adipo Gasta od GERnétic - recenze.
A nezapomeňte trochu krému aplikovat do oblasti nadledvinek.

Gerthérapi po sportu i před spaním

Gerthérapi je určen na trochu jinou údržbu těla. Je to přípravek, který jsem nanášela večer co večer. Nejen, že působí jako relaxační regenerační krém, ale umí také rychleji odplavit metabolity z tkání po sportu. A zlepšuje tok lymfy, která si se všemi těmi zplodinami musí poradit. Přispívá k rychlejší obnově a hojení svalů, rozpouští svalové napětí. A dokonce eliminuje i to psychické. Obsahuje rovněž esenci z ravensary, která mi vždycky dokáže zlepšit náladu. A ve formuli opět najdeme buněčného trenéra, který si to s tukovými polštářky rozdá během spánku.

Recenze tělového krému Gerthérapi od kosmetiky GERnétic.

S oběma krémy se mi podařilo výsledky ještě jemně prohloubit. V únoru jsem byla jako laňka. Velikost 52 vystřídala velikost 48. Pak přišla střevní chřipka, dva týdny únavy, dozvuk očkování proti covidu a bylo po legraci. Moje tělo nemá rádo neaktivitu. Potřebuje se hýbat. Navíc, když se do mě dá nemoc, vždycky mě pronásledují zvrhlé chutě. Takže jsme se dostali na úroveň někde těsně po proceduře. Ale já jsem odvážná a svoje kýžené výsledky si dobudu zpět. Teď jsem opět na čísle 50. Ale po létě si hodlám obléct svoje staré džíny velikosti 46. A když ne po létě, tak v listopadu nejpozději.

Moji milí, z dnešního článku o tělovém zábalu Enveloppement Minceur je to vše. Budu se těšit na vaše komentáře a zprávy. A nebojte se, na přípravu pro léto máme ještě času tak akorát. Deset týdnů je doba, za kterou dokážete změnit mnohé!

 

 

 

You may also like

Leave a Comment