Home Beauty Recenze: Oční krém Naobay Detox

Recenze: Oční krém Naobay Detox

by katerina
Recenze očního krému Naobay Detox.

Krásný den, milí čtenáři,

když jsem si v poslední době vybírala oční krémy, začala jsem preferovat ty trochu hutnější. Byla jsem ráda, že mezi takové lze zařadit i kup naslepo, který doplnil moje kosmetické společníky z řady Naobay Detox. Jaký byl? A vyplatí se jej kupovat opakovaně?

Balení Naobay Detox: Poprvé opravdu dobře

Už jste si asi všimli, čtete-li můj blog pravidelně, že tato řada španělské kosmetické značky mě svými obaly zklamala, hlavně v případě séra. Na očním krému mám však co pochválit. Balení je ukryté v krabičce se vkusným potiskem. Pokud by někdo namítal, že to je plýtvání, ráda vznesu jednu připomínku: Papírový obal chrání skleněné tělo butelky před tím, aby se roztříštilo během transportu. Zde je tedy papírový obal opodstatněný. Pískovaný matný povrch skleněného kelímku vypadá velmi elegantně. Tím, že krém sám o sobě má béžovocihlovou barvu, i nápisy na etiketě lze přečíst. Zavírání, ono ikonické dřevěné víčko, je dobře lepené a sedí na hrdle kelímku. Během 4 společných měsíců se z něj plastový vnitřek neuvolnil. Vše fungovalo, jak má. Jediná kritika se dotýká toho, že výrobce s krémem nedodává kosmetickou špachtli. Tu musíte mít vlastní, pokud si krém nechcete kontaminovat neustálým nabíráním prstíky.

Recenze očního krému Naobay Detox. Recenze očního krému Naobay Detox.

 Oční krém Naobay Detox: Skvělé složení

Oční krém Naobay Detox má velmi dobré složení, ostatně to napovídá také certifikace Cosmos Natural ECOCERT. Celá řada Naobay Detox je založena na totožných aktivních látkách. Operuje se s jejich obsahem. V očním krému Naobay Detox  najdete extrakt z pryskyřice zvané dračí krev, která má vynikající výsledky v péči o pleť, zejména hojení, posilování její hutnosti a zintenzivnění regeneračních procesů. Resveratol získávaný z červeného vína má vynikající anti-agingové vlastnosti a pomáhá vyhlazovat jemné vrásky. Extrakty z červených mořských řas zpevňují pokožku a zásobují ji cennými minerály. Kofein redukuje váčky pod očima. Šťáva z aloe výrazně zklidňuje a hydratuje. Olej z hroznových jadérek hydratuje, vyživuje i v hlubokých vrstvách pokožky, což je především v krajině okolí očí důležité, jelikož zde nejsou žádné mazové žlázky. Strav pokožky také zlepšuje meruňkový olej, olej z granátového jablka a bambucké máslo. Extrakt z ovsa pokožku zklidňuje. Kaolin dodává minerální látky a pomáhá také lépe rozptylovat světlo, tudíž redukuje viditelnost kruhů pod očima. Kyselina hyaluronová hydratuje. Sapan ostnitý dodává antioxidanty.

Recenze očního krému Naobay Detox. Recenze očního krému Naobay Detox.

Jak oční krém Naobay Detox nejlépe aplikovat?

V úvodu jsem napsala, že je to krém hutný v barvě béžovocihlové. Ale to je jen první dojem, který se vám představí po odšroubování víčka. Naberte tuto hmotu na špachtli a přeneste na hřbet ruky. Ihned poznáte, že takový hutnost nemá nic společného s těžkostí nebo ulepeností. Když se hebká skvěle emulgovaná substance dotkne pokožky, začne se vpíjet a splývat s povrchem pleti. Velmi dobře se vstřebává, nezanechává za sebou nehezky barevný povlak ani pocit krusty nebo umaštěnosti. Skvělých výsledků dosáhnete, pokud jej nejprve zapracujete prsty a poté použijete beauty roller nebo jinou podobnou pomůcku. Poté se díky kontaktu s chladnou matérií kamene ještě zvýrazní účinky jako redukce otoků, projasnění očního okolí, zklidnění pokožky. Nezanechává za sebou ani pocit lepivosti nebo dojem, že je kůže očním krémem Naobay Detox ucpaná.

Recenze očního krému Naobay Detox.

Jak si rozumí s dalšími přípravky skincare?

Musím říci, že dosti dobře. Někdy se stane, že ve chvíli, kdy svou pečující rutinu zakončíte sérem a pleťovým krémem, ten oční se najednou „zdrcne“ a začne se drolit, což mívá fatální následky při použití make-upu a korektoru. To se ale s očním krémem Naobay Detox nestává. A já to kvituji Z hlediska aplikace je to jeho nejvýznamnější plus. Bez obav zvládá spolupráci s krémy přírodními i méně přírodními (například Canneff používá také některé silikony). Naobay je sázka na jistotu.

Recenze očního krému Naobay Detox. Recenze očního krému Naobay Detox.

Omládlo mé oční okolí?

Otázka si žádá obšírnějšího rozebrání. Oční okolí prokouklo. Bylo prozářenější, temná místa prosvětlená. Vnímala jsem zlepšení pocitu hydratace. Hutnost kůže se mírně zvýšila, došlo také k jejímu zpevnění. Jemné linky se vyhladily a ani v průběhu dne, když jsem nevěnovala dostatečnou pozornost pitnému režimu, se nevracívaly. Snížila se též míra únavy, jíž v těchto partiích tradičně vnímám.

Recenze očního krému Naobay Detox.

Recenze očního krému Naobay Detox.

Takže řečí procentuální provedl oční krém Naobay Detox (zlepšení): omlazení o 25 %, zklidnění o 20 %, prosvětlení 50 %, hydratace 35 %, zvláčnění o 35 % redukce únavy o 20 %. Výsledný zdravý vzhled se mi velice líbil. Myslím si však, že tento krém bude vhodný pro věkovou kategorii do 35 let. Poté už bude třeba pozornost zaměřit více na redukci vrásek. Jako prevence funguje velmi dobře a pokud jej tak budete i používat, odmění se: Oddálí první projevy stárnutí třeba o 2-3 roky. Vhodný je i pro enormně citlivou pleť. Koupím si jej znovu? Klidně bych za něj byla ochotná zaplatit ne 690 Kč, ale třeba 720 Kč. Je to jeden z nejlepších očních krémů, který jsem kdy měla.

Znáte kosmetiku Naobay? Jaký oční krém máte nejraději?

Těším se na vaši zpětnou vazbu a přeji vám krásný týden!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

Leave a Comment