Home Beauty Velká recenze: Kadalys Musalis pro první vrásky

Velká recenze: Kadalys Musalis pro první vrásky

by katerina
Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.

Krásný den, milí čtenáři,

v této recenzi se zaměříme na nádhernou záležitost s výsostně přírodním složením. Otestovala jsem krémy pro pleť s11 prvními vráskami z dílny francouzské značky Kadalys. Je pro ni typický obsah aktivních látek získaných z banánu. A vy v článku zjistíte, jestli to mezi námi klaplo.

První kontakt s francouzským minimalismem

Francii nemám spojenou příliš s minimalistickým designem, ale spíše se stylem glamour. A přiznám se, že zrovna tohle není můj šálek kávy. Ale ještě nikdy jsem se nenechala zastavit vzhledem při objevování účinků na pleť. Krémy jsou balené v kartonových krabičkách bílozeleného barevného pojetí. Dost špatně se to fotilo, čitelnost informací byla ale zajištěná černým písmem. Formálně všechny náležitosti obaly splňují. Vlastní butelky jsou vyrobeny ze skla, pumpičky jsou v černém plastovém provedení stejně jako víčka.  Pumpičky fungují skvěle, tak plynulý tok a dávkování jsem už dlouho neviděla. Pokaždé vím, že stačí dvakrát stisknout a já dostanu množství, které perfektně pokryje tvář i krk.  Oba krémy v sobě skrývají 50 ml obsahu. Jak denní, tak noční stojí 1850 Kč. Říkáte si, že to je hrozná pecka? Já už ne. Když jsem viděla, co krémy umí, jakým způsobem pleť obnovují, je to pro mne high-end přírodní značka srovnatelná s mnohem dražšími produkty salónní péče.

Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.

Denní krém Kadalys Musalis: Dokonalá ochrana

Produkt Kadalys Musalis pro ošetření pleti přes den má trochu řidší konzistenci než jeho noční bráška, je lehký, přesto cítíte tu nálož hydratace a je vám jasné, že se bude skvěle činit na poli ochrany pleti. Každý den jsem se od února do konce dubna těšila na naše ranní chvilky u zrcadla. Má příjemnou texturu, výborně se vstřebává, pokožku nezamastí, ale nechá na ní úžasný ochranný film, který nesedí jako maska, nesvírá, ale nabízí komfort jako produkt za tři tisíce korun, jako renomované značky, které nemají ani ze třetiny tak pěkné složení. Navíc pleť prozáří, dodá jí opravdu krásný přirozený a zdravý lesk. Ta pak vypadá šťavnatě, doslova prokoukne. Pokožka udělá to samé, jako když se člověku rozzáří oči, vidí-li milovanou bytost.

Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.

Pocit pohodlí navíc zajistí na celý den. Dokonce i v zimě, kdy nás počasí zkoušelo a útočily na nás vločky s třeskutými mrazy, vedl si denní krém Kadalys Musalis velmi dobře. Ani jednou jsem o něm nezapochybovala. A když se pleť zbláznila, tak jak to má ve zvyku každý měsíc, i tady značka Kadalys Musalis odvedla skvělou práci. Byla něžná, nedráždila. Laskala a tišila. Je duben pryč a pilová sezóna je v plném proudu, ani když se rozevřely břízy a jejich pyl poletoval vzduchem, Kadalys nezklamala. Chránila pleť před dráždivými částečkami na jedničku.

Co mne však trápilo byla přilnavost krému na sérum. Zkusila jsem tedy sérum vyměnit a zdá se, že to bylo tím. Dávejte proto pozor, s čím a jak kombinujete. Za sebe bych doporučila jen čisté hylauronové sérum nebo to s vitamínem C, které na pleti nedělá povlak, ale vstřebá se beze zbytku.

Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.

Noční krém Kadalys Musalis: Buněčná transformace

S nočním krémem, který měl konzistenci drobátko hustší, jsem si sedla stejně dobře a jeho kralování noční rutině se mi líbilo bez výjimky. Milovala jsem ho, protože tento krém miloval mou pleť a ona mu to vracela. Vracela to tím, že byla večer po kosmetickém rituálu spokojená a do nového dne se probouzela odpočatější. Možná jste zaznamenali, že jsem měla v zimě problémy se spaním. Nebýt Kadalys, jsem si jistá, že má pleť by z tohoto narušení cirkadiálního rytmu nevyvázla tak hezky. Krém jsem vždy nanášela po séru a dokázal se s ním propojit na pleti zcela bez obtíží. Bleskurychle se vstřebával. Přitom pleť zahalil do jemného závoje pohody. Pokaždé, když jsem vstala ráno z postele a běžela k zrcadlu ze sebe udělat člověka – opláchnout se, vyčistit zuby, učesat se, pozorovala jsem na pleto drobné rozdíly. Je mi třicet let. Nějaká ta vrásečka se občas objeví. Není jich mnoho. Díky bohu. Ale Kadalys tyto drobné linie vyzmizíkovala v míře nevídané. Člověku se před zrcadlem hned lépe šaškuje, když se na něj směje spokojená a vyhlazená pleť.

Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.

Třicítka je ten věk, kdy se Kadalys nejvíc osvědčí

Když načnete třetí dekádu svého života, ženy jistě vědí, už začnete pozorovat, že to s tou pevností pleti a konturami není tak slavné. Je to ideální doba, kdy do akce nasadit všechny nástroje prevence, které vaše kapsa a trpělivost snese. Jsem ráda, že Kadalys se mi stala jedním z těch prostředků, které očekávání v prevenci stárnutí pleti bohatě předčily. A to hned z několika důvodů:

  • Rozplývající se kontury obličeje se opět povytáhly a tvář se hezky vymodelovala. Nejvíc to vidím kolem lící a čelistí.
  • Textura pleti se znatelně zjemnila. Ne, to není fráze od výrobce. Když se podívám, ten reliéf tváře mi dělá radost. Vždycky jsem měla pleť spíš hrubší, pórovitou. Ale teď se to celé proměnilo, zlepšilo alespoň o 50 %.
  • Vrásky kolem očí, které své vějířky měly v úmyslu rozšiřovat až na tváře se odporoučely. Nosoretní rýhy se zjemnily.
  • Pleť je dobře hydratovaná a šťavnatá.
  • Vyzařuje z ní lepší kondice. Je prozářená.
  • A tohle všechno bez zhoršení akné, bez vyšší produkce komedonů. Takže ne, moje černé tečky nikterak péče proti prvním vráskám Kadalys Musalis neovlivnila.
  • Pleť je zklidněná.
Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.
Denní krém
Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.
Denní krém
Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.
Denní krém

Nebude přehnané, pokud napíšu, že mám pleť vypnutou jako holčička. První výsledky magie aktivních látek ze zeleného banánu jsem na sobě pocítila za 14 dní používání. Od té doby jen kontinuálně žasnu a libuju si. Tohle je lék na první vrásky. Nemusíte se trápit botoxem, příroda to zvládne.

Během používání krémů jsem neměla nejmenší strach o to, zda by byla pleť hydratovaná dostatečně. Byla hydratovaná královsky. Cítila jsem, že je odpočatější, i když na spánek jsem měla období velmi krušné. Za to Kadalys Musalis děkuji převelice. Alespoň jednu spánkovou starost mi tak francouzská značka umazala. Ve zkratce? Takhle mladá chci být pořád. Nic lepšího pro první vrásky jsem v segmentu přírodní kosmetiky neviděla! Nezažila!

Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.
Noční krom
Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.
Noční krém
Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.
Noční krém

Složení, které se mi líbí a má smysl

U nočního krému bych ráda zdůraznila hned na druhém místě v žebříčku prosvětlující citrusovou vodu, slunečnicový či jojobový olej, extrakt ze zeleného banánu, kyselinu hyaluronovou, ribózu či squalen.

  • Zelený banán má neuvěřitelné množství oligosacharidů, které pomáhají pleti udržet hydrataci. Má v sobě celou řadu minerálů a vitamínů, které pleť posilují. Dodává ji záři, povzbuzuje vitalitu.  Najdeme zde vitamín B6, mangan, měď, nebo draslík. Na pleti se zelený banán umí chovat jako prebiotikum, umí zajistit pokožce to správné prostředí pro její zdraví.
  • Ribóza je potřeba pro obnovu buněčné ATP, zkrátka je to jiskra, která rozdmýchá energii v buňce.

Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.

Verdikt

Má snad ještě někdo pochybnosti? Ano, samozřejmě, jakmile trochu ztenčím své zásoby kosmetiky, Kadalys Musalis si koupím. Alespoň jako kúru, která mi pomůže v kráse přečkat ta nejhorší období, hlavně pak zimu. Značka mě překvapila, z výsledků jsem nadšená a vlastně až na design butelek nemám opravdu nic, nic, co bych vytkla. Úžasné. Tyhle produkty si zaslouží vaši pozornost. Bez diskuze. Zkuste jednou utratit za krémy, které je snadné používat, které vám budou dělat radost a přinesou výsledky. Na mě zelený banán funguje jako míza. Estée Lauder nyní promine, ale fakt, fakt Kadalys Musalis představuje nejlepší formule pro mladou pleť s prvními vráskami. A ještě k tomu ověnčené štemplem ECO CERT.

Recenze denního a nočního krému Kadalys Musalis.

*Děkuji společnosti Aprodelta za možnost toto duo otestovat.

Co vy a značka Kadalys? Už jste se setkali?

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

1 comment

Recenze: natuschön anti-ageingové pleťové sérum Alverde - IntuitiveDiary.com 14.6.2021 - 11:34

[…] Pleť je vstřebá beze zbytku. Na sérum lze aplikovat noční krém, já používala tou dobou Kadalys Musalis. Nic se po aplikaci nedrolilo, neslézalo, nedělalo nepříjemnou krustu. Produkty na sebe hezky […]

Reply

Leave a Comment