Home Beauty Recenze rtěnky Miss Pupa provoněná létem

Recenze rtěnky Miss Pupa provoněná létem

by katerina
Recenze rtěnky Pupa Milano Miss Pupa.

Krásný den milí čtenáři,

jestli jsem v letních dnech objevila něco zajímavého z kosmetické scény? Rozhodně ano. O jednom z těchto překvapení bude dnešní článek. Značku Pupa znám už několik let a jsem nesmírně ráda, že vstoupila i na český trh. Jejich butiky pro mne představují cukrářství, kde se mohu namlsat barev, textur, inspirace, co oči ráčí, aniž by peněženka utrpěla nějak závratný šok. Zrovna nedávno jsem navštívila jejich butik na Černém Mostě a kochala se dekorativní kosmetikou, kterou si mne tato značka získala, zvlášť jde-li o pudrové produkty a především stíny. Ale dnešní příspěvek bude věnovaný rtěnce Miss Pupa. Na léto je pro mě jasným favoritem, kterého nosím prakticky neustále – cestujeme spolu, navštěvujeme společenské akce, chodíme na pracovní meetingy atd. Miss Pupa je prostě dokonalá parťačka.

Ikonický design balení ve stylu Pupa

Možná jste si již všimli, že Pupa má svůj specifický vizuál, podle něhož většinu dekorativních produktů poznáte na první mrknutí. Červená, stříbrná a černá. Na můj vkus je to někdy až silná káva, protože jejich červeň doslova vypaluje čočky. Ale je hravá, a to se mi líbí. Navíc na obale, který tvoří vždy kartonová krabička, najde člověk všechny potřebné informace – složení, odstín, název produktu. Úhledně a přehledně, byť na přečtení drobných písmenek už bych možná použila zvětšovací sklíčko.

Recenze rtěnky Pupa Milano Miss Pupa.

Samotný obal rtěnky je plastový, ale vzhledem spíše připomíná kov. Tělo je pak kovové a bytelné. Víčko je také, jak se zdá, odolné, žádné fórové kousky nedělá a nezažila jsem, že by někdy nešlo dobře nasadit nebo nedrželo. Je spolehlivé. Pokud byste ho chtěli poškodit, myslím, že by bylo potřeba mu dopřát vyšší dávku násilí, než by tomu bylo například u lepšího drogerkového průměru. Čímž bych ráda dodala, že Pupa si zaslouží samostatné butiky a k drogerkové dekorativní kosmetice by podle mého názoru vůbec neměla být přirovnávána. Umí toho totiž opravdu hodně a poměr ceny a výkonu je zde víc než omračující. V pozitivním slova smyslu. Navíc bych si troufla tvrdit, že rtěnka jako taková se nezlomí lehce. Vosky dobře tyčinku zpevňují, ta ale zůstává při aplikaci maximálně příjemná a něžně taje.

Recenze rtěnky Pupa Milano Miss Pupa.

Složení nehlásá přírodu na každém kroku, přesto Miss Pupa miluji

Abych vše uvedla na pravou míru, Pupa nevyrábí čistě přírodní kosmetiku. Na druhou stranu víte, že jsem příznivcem přírodních i kvalitních produktů. Ideálně v jednom. Ale vždy kvalitu dokáži ocenit. Ostatně tu si tato značka poctivě hájí. Mne to těší a je to jeden z důvodů, proč ji hodlám zahrnovat svou přízní i nadále.

Recenze rtěnky Pupa Milano Miss Pupa.

Miss Pupa  dodá rtům „šťávu“

Pokud podobně jako já preferujete v létě jemné rtěnky, nebo možná spíš balzámky, které se rtů něžně dotknou, aniž by vysušovaly, pak je podle mého názoru tento kousek jednoznačně správnou volbou. Finish je totiž velmi krásný a elegantní. Na rtech vytváří tzv. mokrý efekt, který je jednak dán balzámovitou konzistencí s obsahem vosků a druhak jemným shimmerem, který z člověka ale vůbec neudělá discokouli, nýbrž je nasazen plně ve službách mokrého efektu. Líbí se mi, jak jsou rty s Miss Pupa šťavnaté, vypadají zdravě, ba zvou k nakousnutí či polibku, alespoň dle vyjádření mé drahé polovice. A to už je velká pochvala!

Recenze rtěnky Pupa Milano Miss Pupa.

Jemnou pokožku rtů nijak nedráždí, pro celodenní nošení je ideální, protože dokonale hydratuje a zanechává za sebou pocit naprostého komfortu. Není nutné s touto rtěnkou používat konturovací tužku, protože barevná pigmentace není nijak výrazná (alespoň u odstínu č. 600), dobře se přizpůsobí přirozené kráse nositelky. Nerozpíjí se a docela dobře drží. Rty jsou na jedno nalíčení krásné asi 3 až 5 hodin, po každém větším jídle je třeba barvičku doplnit.

Parfemace Miss Pupa je sladká jako čokoládová pralinka. Moc se mi líbí. Jako správný čokoholik mám vždy touhu ochutnat. Ale právě chuť je naprosto neutrální. Nicméně aroma mi rozhodně zpříjemňuje den a navíc zahání chutě na sladké, takže je tato rtěnka další formou mlsání bez rizika, že štíhlá linie to brzy pocítí.

Recenze rtěnky Pupa Milano Miss Pupa.

Praktické informace: Cena vs. kvalita a trvanlivost

Myslím, že rtěnku spotřebuji během dvou let. Určitě ji budu zejména na podzim a v zimě podvádět s jinými, ale na jaře a v létě bude patřit mezi mé nejoblíbenější a vytvářející skutečně šťavnatý a přirozený vzhled rtů. Miss Pupa standardně stojí 249 Kč, ale ve slevách na ni můžete narazit i za cenu poloviční. Mimo to slevy v buticích Pupa Milano právě probíhají, tak si je nenechte ujít.

Barevná paleta je velmi široká (vybrat si můžete ze 42 variant) a ne všechny odstíny jsou třpytivé. Některé mají spíše krémový finish. Ten můj č. 600 se jmenuje Champagne a je dost možné, že brzy bude vyřazený z prodeje. Pokud vás tedy zaujal, porozhlédněte se po něm brzy. Já sama si jej chci pořídit do zásoby.

Už jste vyzkoušeli nějaké produkty od Pupa Milano? Preferujete v letních měsících také spíše jemné odstíny a mokrý finiš? 

Z dnešního článku je to již vše. Krásné a šťavnaté letní dny a věřím, že se brzy sejdeme u dalšího článku!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

Leave a Comment