Home Beauty Make-up recenze: Tvářenka Chanel Joues Contraste Powder Blush

Make-up recenze: Tvářenka Chanel Joues Contraste Powder Blush

by katerina
Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Krásný den, milí čtenáři,

dnes to bude krok mimo mou komfortní zónu. Víte, že make-up recenze nejsou moje nejsilnější stránka nebo největší hobby. Tentokrát ale výjimku udělám ráda, nejspíš také proto, že se mi povedly fotografie. Mám z nich prostě prima pocit, ale nakonec je stejně budete muset posoudit vy svým kritickým okem, stejně jako řádky následujícího hodnocení mojí úplně první tvářenky od Chanel.

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Zlatá děvčata ze Sephory

Nakráčela jsem si to do pobočky v Palladiu. Ta nerozhodnost ze mě musela být cítit na sto honů. Měla jsem přesnou představu o odstínu, ale nedokázala jsem najít žádný, který by se alespoň trochu mému vysněnému ideálu zdravých lící k nakousnutí blížil. Můj pohled plný zmatku přivábil jednu ze zdejších make-up artistek, která se mnou podnikla dobrodružnou cestu mezi odstíny a značkami. Poté mne usadila na židli a několika tahy zabarvila mé líce těmi třemi favority, které jsme společně vybraly. Ani jeden nebyl tím pravým. Už jsem se téměř chtěla odplížit se smutným kukučem na vlak, když mne tato rozkošná bytost zastavila a odtáhla ke stojanu Chanel. A mně do oka ihned padla barvička s číslem 71 a názvem Malice. Po zkoušce u zrcadla bylo rozhodnuto. Tvářenka Chanel se stal investicí do mých sexy zdravých lící.

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Elegance v duchu Cahnel

Jinak se o obalovém designu této ikonické značky nedá mluvit. Je zkrátka ztělesněním nadčasové elegance, která čerpá z minimalismu, kontrastů i výrazných zlatých detailů, byť by se mělo jednat jen o metalickou linku kartonové krabičky v lesklém provedení, jak tomu je v tomto případě. Po odstranění kartonu se vynoří novopečené majitelce tvářenky Chanel v rukou rozkošný černý sametový sáček, který ukrývá bytelný obal ikonického tvaru s nezaměnitelným logem. Přestože píši o bytelnosti, má obalový design této francouzské značky přesně tolik šarmu a elegance, že někdy váháte nad tím, zda opravdu nedržíte kousíček umění. Vytáhnout tvářenku Chanel na veřejnosti je vlastně půvabné gesto. Je pravdou, že etiketa volí si takto veřejně upravit pouze rty, ale i to otevření krabičky kvůli zrcátku má zvláštní účinky na psychiku, kterou okamžitě omamná designérská práce přenese do oázy luxusu, o to větší, pokud člověk přivoní. To se totiž začnou dít věci!

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Přenesena do růžových zahrad v Marakeši

Právě růžové zahrady půvabného Maroka mi připomíná záplava vonných molekul dosedajících na epitel mého citlivého chřípí. Tvářenka Chanel voní úžasně. Možná je to tím, že dospívám a zraju (slovo stárnu neužívám záměrně, neb není k ničemu dobré :D), ale vonné kompozice, které značka používá, mi začínají být stále bližší. Zvláště tato, která vibruje okvětními plátky růže damašské mísícími se s lahodně ovocnými tóny, snad granátového jablka a červených pomerančů s kapkou manga. Těžko se to popisuje, ale vůně je v tomto případě jedním z prvků, který mne nutí tvářenku otevřít a těšit se na každičký záblesk vůně, jíž vyzařuje. Je velmi příjemná a mou psychiku vždycky dokáže božsky naladit, ačkoli mám den, jak se lidově říká „na pendrek“.

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Pigmenty, které nezestárnou, pigmenty, s nimiž nezestárnete

Čeho si na tomto kousku z mé make-up výbavy vážím? To je jedinečná kombinace pigmentů, která vyústila v nejpůvabnější korálovorůžovou, jakou jsem zatím spatřila. O pudr stačí jemně zavadit štětcem a ihned máte nabráno právě tolik, kolik potřebujete k přirozenému vzhledu, tedy vzhledu, který bych popsala jako kypící zdravím. Přejedete kotouč tvářenky Chanel podruhé a v tu ránu můžete vrstvit a dopřát si výraznější look. Vrstvení je velice snadné a tvářenka neflekatí ani tehdy, když se rozhodnete vypadat jako marfuša. Krásně se s ní pracuje za jakýchkoli okolností. Zvládá letní horka i podzimní dny. Jaká bude v zimních měsících? To nemohu říct, ale věřím jí a myslím, že po 90 dnech společného soužití přišel čas na recenzi.

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

A jak na tento skvost reaguje okolí? Ještě, než jsem prozradila, že testuji novou tvářenku, obdržela jsem řadu komplimentů, že vypadám svěže, odpočatě a plná života. To dokáže správně vybraný odstín zdravíčka ve špičkové kvalitě.

Koupila bych si tento kousek z kolekce Chanel ještě jednou? Klidně! V oblasti módy je Chanel nadčasový a jinak tomu není ani u líčení. 

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Recenze tvářenky Chanel v odstínu č. 71 Malice.

Jaká je vaše oblíbené hig-end značka líčení?

Mějte se krásně a nechte se unášet barvami babího léta!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

 

 

You may also like

1 comment

Recenze: Origins Drink Up Intensive Overnight Mask - IntuitiveDiary.com 25.7.2020 - 10:53

[…] se vydala v parném dni do Sephory najít svou novou top tvářenku. O ní jsem se vám rozepsala zde. Slečny byly ale tak milé, že mne poctily ještě cestovním balením noční pleťové masky […]

Reply

Leave a Comment