Home Beauty Unilever a Love Beauty & Planet: Recenze sprchového gelu

Unilever a Love Beauty & Planet: Recenze sprchového gelu

by katerina
Recenze sprchového gelu Love Beauty & Planet.

Krásný den, milí čtenáři,

jsem ráda, že přírodní cestu začínají objevovat také kosmetické giganty jako třeba Unilever. Zatím jsem od jejich značky šetrné přírodní kosmetiky vyzkoušela pouze sprchový gel Love Beauty & Planet s názvem Majestic Moisture. Jak dopadl zjistíte v recenzi.

V jednoduchosti je krása

Na první pohled se mi zalíbil obal, který doslova vystoupil ze všeho, co se v drogerii objevilo. Tento nový prvek sortimentu mě prostě ihned oslovil. Etiketa s oříšky, láska s velkým L, půllitrové balení s pumpičkou, recyklovatelné plasty. To znělo prostě korektně a také trochu koketně!

Recenze sprchového gelu Love Beauty & Planet.

Složení by přeci jen mohlo být lepší, ale není zlé

Mezi ingrediencemi na prvních příčkách figurují šetrnější tenzidy jako Cocoamidpropyl betaine, Sodium Lauroyl glycin, Sodium Lauroyl Isethionate. Dále je zde rostlinný glycerin jako zvlhčující složka, vyživující a zjemňující bambucké máslo, kokosový olej, pečující a antiseptický santalový olej.

Recenze sprchového gelu Love Beauty & Planet.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sprchové šílenství s Love Beauty & Planet

Důvodem, proč jsem si lahvičku o objemu 0,5 litru vzala, byla hlavně skvostná vůně, která je na produktu mimo šetrnějšího složení, tím nejlepším. Špatná není ani cena, za 500 ml produktu dáte v drogerii dm 199 Kč.

Recenze sprchového gelu Love Beauty & Planet.

A jak se tento produkt choval při ostrém nasazení v koupelně? Vlastně docela dobře. Pěkně pěnil, takže na žínku postačilo aplikovat množství odpovídající třem stiskům pumpičky. Ve dvou lidech jsme ho s Alešem používali necelé tři měsíce. Během koupání jsem si užívala nejvíc relaxační sladkou vůni, která mě doslova zahalila do obláčku dobré nálady. Vůně na kůži přetrvala i po koupání, což se mi líbilo. Sprchový gel ale bohužel trochu vysušoval i přes přítomnost pečujících složek. Mě tolik ne, ale Aleš to vnímal docela silně. Já bych neměla s opakovanou koupí sprchového gelu Love Beauty & Planet problém. Ale vím, že Aleš by uvítal něco jemnějšího a ještě šetrnějšího, přeci jen trpí na pokožku hodně citlivou a přesušenou.

Recenze sprchového gelu Love Beauty & Planet.

To je z dnešní recenze vše. Už jste zkoušeli něco od této značky?

Mějte se krásně a brzy na viděnou u dalšího článku!

Kateřina, Blog Intuitive Diary, Bloggerka

You may also like

Leave a Comment